6 روش زیبایی که کمتر از 1 ساعت به طول می انجامد - گروه جراحی زیبایی سهند

6 روش زیبایی که کمتر از 1 ساعت به طول می انجامد

مدت زمان عمل جراحی زیبایی با توجه به انتظارات بیمار و روش درمانی مورد استفاده متغیر می باشد. برخی از روش های جراحی ممکن است 12 ساعت طول بکشد. به عنوان مثال؛ در حالی که زایمان مادر حداکثر 5 ساعت طول می کشد ، زیبایی لیفت ران را می توان در حدود 6 ساعت انجام داد.

با این حال ، روش زیبایی وجود دارد که به لطف دستگاه ها و روش های جدید می تواند بسیار سریعتر انجام شود. در ادامه مقاله 6 روش جراحی پلاستیک بررسی شده است که می توان آنها را در 1 ساعت یا کمتر انجام داد!

روش زیبایی جراحی لیفت پلک

زمان تقریبی: 30 دقیقه

جراحی لیفت پلک یا بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی می باشد که روی پلک بالا انجام می شود.

پوست و چربی پلک فوقانی به دلایل مختلف می تواند زیبایی خود را از دست بدهند. این افتادگی باعث ظاهر خسته روی پلک ها می شود و فرد را پیرتر نشان می دهد.

بلفاروپلاستی پلک فوقانی یک عمل جراحی ساده می باشد که می تواند در مدت زمان کوتاهی با بی حسی موضعی انجام شود. در این جراحی مقداری از پوست اصافه برداشته می شود.

در برخی موارد ممکن است مقدار کمی چربی نیز از این ناحیه برداشته شود. جای بخیه را می توان تا 1 هفته پس از جراحی مشاهده کرد. در طول این مدت ممکن است کبودی و تورم ایجاد شود. اما درد زیادی ایجاد نمی کند تا چند هفته پس از بلفاروپلاستی باید از تمرینات شدید ورزشی و آرایش چشم خودداری کرد.

در کلینیک جراحی زیبایی سهند ، برنامه لیفت پلک توسط توسط جراح زیبایی و پلاستیک ما انجام می شود. برای پاسخ به سوالات خود و دریافت مشاوره می توانید از طریق تلفن های کلینیک یا خط واتساپ ما با ما تماس بگیرید.

افزایش حجم سینه

زمان تقریبی: 60 دقیقه

عمل جراحی بزرگ کردن سینه با کاشت سینه در عرض 1 ساعت به پایان می رسد. دلیل اصلی سرعت بسیار زیاد این روش درمانی ، برنامه ریزی طولانی مدت قبل از جراحی می باشد. در طول فرآیند مشاوره ، مراحلی مانند شبیه سازی نتایج با انجام اندازه گیری و ایمپلنت های مختلف اجرا می شود.

روش زیبایی بزرگ کردن سینه

برنامه درمانی بسیار ساده است. این جراحی شامل یک مرحله کلی می باشد که در آن ایمپلنت سیلیکونی زیر قفسه سینه قرار می گیرد. با این وجود لیفت سینه روش های مختلفی دارد. 4 تا 6 هفته پس از جراحی کاشت سینه نباید فعالیت های ورزشی را انجام داد. پس از افزایش حجم سینه ، شما می توانید به سرعت به فعالیت های روزانه خود باز گردید. هرگونه کبودی یا تورم می تواند زیر لباس پنهان شود.

از بین بردن چربی اضافی با لیپوساکشن

زمان تقریبی: 60 دقیقه

از بین بردن چربی اضافی یکی از رایج ترین روش های جراحی زیبایی می باشد. این یک روش درمانی ساده می باشد که معمولاً در عرض یک ساعت به پایان می رسد. در برخی موارد ، روند بهبودی ممکن است مدتی طول بکشد. نسبت به ناحیه ای که لیپوساکشن انجام می شود ، می توان این روش درمانی را همراه با بی حسی موضعی انجام داد.

لیپوساکشن

پس از انجام لیپوساکشن روی یک ناحیه از بدن مانند گردن ، شکم ، پشت ، ران یا بازو ، تنها چند روز محدودیت در زندگی روزمره وجود دارد. ممکن است در ناحیه ای که چربی خارج شده کبودی و تورم ایجاد شود. ممکن است تا مشاهده نتایج نهایی لیپوساکشن 6 ماه طول بکشد.

جراحی پلاستیک گوش (اتوپلاستی)

زمان تقریبی: 60 دقیقه

عمل شکل دهی گوش که به عنوان اتوپلاستی یا جراحی پلاستیک گوش شناخته می شود ، یک جراحی زیبایی بسیار کوتاه مدت می باشد که فقط به بی حسی موضعی نیاز دارد.

جراحی پلاستیک گوش

جراحی زیبایی گوش را می توان به راحتی همراه با جراحی پلک بالا مدیریت کرد. درد زیادی در روند بهبودی احساس نخواهید کرد. پوشیدن نوار محافظ گوش برای چند هفته پس از جراحی ، به ویژه در شب هنگام خواب ضروری می باشد.

کاهش حجم گونه (بیچکتومی)

زمان تقریبی: 30 دقیقه

روش زیبایی دیگر برداشتن چربی بوکال با بیچکتومی با یک جراحی تک مرحله ای می باشد. این فرآیند شامل برداشتن مقداری چربی از گونه های افرادی می باشد که می خواهند چهره جوان و لاغر تری داشته باشند.

کاهش حجم گونه

چربی با استفاده از یک برش کوچک از ناحیه داخل دهان با بی حسی موضعی خارج می شود. کبودی و تورم جزیی از علائم معمول بعد از جراحی می باشد که در مدت زمان بسیار کوتاهی بهبود می یابد.

جراحی لیفت ابرو

زمان تقریبی: 30 دقیقه

به مرور زمان ابروها با تأثیر نیروی گرانش شروع به تغییر شکل و افتادگی می کنند. جراحی لیفت ابرو یک روش زیبایی بسیار شناخته شده می باشد ، زیرا موقعی که ابرو ها بلندتر و کشیده تر باشند چهره را جوان تر و پویاتر نشان می دهند. زیبایی لیفت ابرو را می توان به طور دوره ای با یک عمل جراحی ساده انجام داد یا می توان آن را در طول سال به طور دائم به لطف نخ هایی که در زیر پوست قرار داده شده است انجام داد.

لیفت ابرو

(منبع)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست