چگونه چین و چروک های دور چشم را از بین ببریم؟ - گروه جراحی زیبایی سهند

چگونه چین و چروک های دور چشم را از بین ببریم؟

شما می توانید با استفاده از این مطلب ، درمورد نحوه از بین بردن چین و چروک های دور چشم ، دلایل و روش های درمان چین و چروک های دور چشم اطلاعات کسب کنید.

چین و چروک های دور چشم یک مشکل آزاردهنده می باشد که به ویژه زیبایی زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. مشکل چین و چروک به دلیل افزایش سن ، عدم مراقبت مناسب پوستی و نوع پوست می تواند در بسیاری از نقاط صورت ما خود را نشان دهد. چین و چروک های صورت با افزایش سن عمیق تر و برجسته تر می شوند، مگر اینکه مداخلات و مراقبت های لازم انجام شود.

درمان چین و چروک دور چشم

برای جلوگیری از چین و چروک صورت ، باید از پوست خود به خوبی مراقبت کنید. به خصوص چین و چروک های دور چشم ظاهر زیبا چشم را تحت تاثیر قرار می دهد. علاوه بر این ، عمیق شدن چین و چروک های این ناحیه باعث می شود پیرتر به نظر برسید. چین و چروک چشم به شکل طبیعی ایجاد می شود. این تغییرات به مرور برای همه اتفاق می افتد. اما در برخی از موارد زودتر ظاهر می شود. ساختار پوست ، اندازه میمیک ها و لوازم آرایشی مورد استفاده نیز می تواند باعث ایجاد چین و چروک زود هنگام شود.

علل ایجاد چین و چروک در اطراف چشم

دلایل ایجاد چین و چروک در اطراف چشم می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد دلایلی که باعث ایجاد چین و چروک در اطراف چشم می شوند:

 1. قرار گرفتن چشم در برابر اشعه ماوراء بنفش
 2. سیگار کشیدن و مصرف الکل
 3. عدم مراقبت از پوست
 4. تکرار مداوم حرکاتی مانند لبخند زدن که کاملاً طبیعی است و بخشی از زندگی است
 5. کمبود ویتامین E
 6. فاکتورهای محیطی
 7. عوامل ژنتیکی
 8. استرس ، عصبی بودن ، افسردگی
 9. افزایش بیش از حد وزن ،
 10. افزایش سن ،
 11. استفاده از یک رژیم غذایی نامنظم و ناسالم

ایجاد چین و چروک در اطراف چشم به دلایلی که در بالا ذکر شد کاملاً طبیعی است. چشم ها معمولاً نقش مهمی در برقراری ارتباط با افراد دارند. این بدان معناست که هنگام برقراری ارتباط با شخص یا افراد دیگر مستقیماً به چشم شما نگاه می کنند. در چنین شرایطی ، مشکلاتی مانند بیماری های چشمی ، چین و چروک های دور چشم و کیسه های چشم به طور مستقیم توجه را به خود جلب می کند.

یک بانوی زیبا

به همین دلیل وجود مشکلاتی مانند چین و چروک در داخل و اطراف چشم باعث می شود که اعتماد به نفس شما کاهش یابد. نباید فراموش کرد که چین و چروک دور چشم با افزایش سن در همه افراد ظاهر می شود. اگر بسیار عمیق و نگران کننده باشد ، می توان آن را به راحتی با فناوری بهداشت امروزی ، همراه با مداخلات زیبایی درمان کرد.

درمان چروک چشم

به منظور درمان چین و چروک های دور چشم ، توصیه می کنیم بعد از 25 سالگی بیشتر مراقب پوست خود باشید. استفاده منظم از کرم ها و سرم هایی که مخصوص این ناحیه می باشند تا حد زیادی از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم که به طور منظم ورزش کنید تا در سنین بالا چهره ای زیبا تر داشته باشید. یوگای صورت مانع از تنش صورت و ایجاد چین و چروک و افتادگی می شود.

پوست زیبا با بافتی سفت

امروزه موثرترین روش مورد استفاده در درمان مشکلاتی مانند چین و چروک صورت و افتادگی ، مداخلات زیبایی است. با استفاده از بوتاکس ، چین و چروک های دور چشم به راحتی اصلاح می شود. ظرف 3 روز پس از اعمال بوتاکس چین و چروک های شما به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. استفاده از بوتاکس از انقباض عضلات جلوگیری می کند. با جلوگیری از انقباض ماهیچه ها ، از بروز چین و چروک نیز جلوگیری می شود.

با استفاده از بوتاکس می توانید چین و چروک و افتادگی صورت را کنترل کنید. با استفاده از بوتاکس می توانید تا 10 سال ظاهر جوان تری داشته باشید. استفاده از بوتاکس در نواحی اطراف چشم و اطراف لب باعث می شود بانوان جوانتر به نظر برسند. تأثیر استفاده از بوتاکس به طور متوسط ​​در 3-5 روز دیده می شود.

برای استفاده از بوتاکس باید به سن قانونی رسیده باشید. تجربه و تخصص پزشک که برنامه های بوتاکس را انجام می دهد ، اهمیت دارد. در غیر این صورت ، ممکن است در نتیجه استفاده از بوتاکس بدتر به نظر برسد و احتمال ایجاد عوارض دائمی روی صورت شما زیاد است. به همین دلیل ، شما باید کلینیک مناسبی را که در آن بوتاکس انجام می دهید و پزشک انجام این عمل را انتخاب کنید. برای انتخاب صحیح ، توصیه می کنیم در مورد نظرات افرادی که قبلاً بوتاکس انجام داده اند ، تحت نظر کدام پزشک معالجه شده اند و تجهیزات بالینی تحقیق کنید.

برای استفاده از بوتاکس ، که به کاهش چین و چروک های اطراف چشم کمک می کند ، نیازی نیست 30 سال صبر کنید. پس از 20 سالگی ، اگر چین و چروک روی صورت دارید و از این وضعیت ناراحت هستید ، می توانید با استفاده از بوتاکس اولیه ، چین و چروک را کاهش دهید و ظاهر بهتری داشته باشید.

درمان چین چروک

استفاده زودهنگام از کاربردهای زیبایی ، شانس موفقیت روند درمان را بیشتر می کند. برنامه های بوتاکس برنامه هایی هستند که باید هر 6 ماه یکبار بازسازی شوند. البته این دوره نیز ممکن است نسبت به مسائلی مانند سن و مقدار چین و چروک متفاوت باشد. اما به طور متوسط ​​هر 6 ماه یکبار باید بازسازی انجام شود.

قیمت بوتاکس چین و چروک چشم

برای دقیق ترین قیمت بوتاکس ، باید معاینه پزشکی انجام شود و در مورد وضعیت چین و چروک های شما و اینکه چه نوع بوتاکس استفاده می شود تصمیم گیری شود. پس از تصمیم گیری ، می توانید دقیق ترین اطلاعات درمورد قیمت را دریافت کنید. علاوه بر این ، دلایل زیادی وجود دارد که بر قیمت برنامه های زیبایی تأثیر می گذارد. تجربه پزشک و وضعیت بیمار به طور جدی قیمت را تحت تأثیر قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت بوتاکس و هزینه معاینه متخصص پوست برای چین و چروک های دور چشم ، می توانید با ما تماس بگیرید و به راحتی وقت بگیرید. برای اطلاع از قیمت بوتاکس چین و چروک های دور چشم می توانید با پلی کلینیک سهند تماس بگیرید.

(منبع)

فهرست