لیفت صورت بدون جراحی چگونه انجام می شود؟ از کدام روش های درمانی استفاده می شود؟ - گروه جراحی زیبایی سهند

لیفت صورت بدون جراحی چگونه انجام می شود؟ از کدام روش های درمانی استفاده می شود؟

لیفت صورت بدون جراحی یکی از روش های زیبایی نسل جدید می باشد که به عنوان جایگزینی برای روش های درمانی که نیاز به استفاده از جراحی دارند توسعه یافته است. افتادگی صورت  که در میانسالی شروع به بروز می کنند و با گذشت زمان برجسته تر می شود.  افتادگی صورت و حتی ابرو بدون نیاز به هیچ گونه مداخله جراحی قابل درمان می باشد. این روش ها ، به ویژه توسط افرادی که نمی توانند از دست دادن زیبایی ناشی از زخم های جراحی را تحمل کنند ، ترجیح داده می شود. روز به روز محبوبیت لیفت صورت بدون جراحی در حال افزایش می باشد.

لیفت صورت بدون جراحی یکی از روش های زیبایی نسل جدید می باشد

روشهای لیفت صورت بدون جراحی

برنامه های لیفت صورت با استفاده از نخ های زیبایی صورت (PDO) که با تکنولوژی پیشرفته ای توسعه یافته اند، انجام می شود. روش های زیبایی که می توانند به طور متوسط در ​​30 دقیقه با بی حسی موضعی انجام شوند شامل موارد زیر می باشد:

  • تکنیک فوق ماتریسی
  • تکنیک مثلث طلایی
  • تکنیک تار عنکبوت
  • تکنیک Ulthera
  • تکنیک لیفت صورت با اسکارلت

محبوب ترین تکنیک های لیفت صورت بدون جراحی

تکنیک Ultra Matrix

این روش برای افزایش کلاژن در لایه های تحتانی و میانی پوست به منظور از بین بردن افتادگی صورت در اثر افزایش سن انجام می شود. تکنیک فوق ماتریسی با ایجاد یک شبکه ماتریسی در زیر پوست آسیب دیده و با استفاده از نخ های زیبایی PDO انجام می شود. به لطف این نخ ها که توسط پزشک متخصص استفاده می شود، پوست ظاهر انعطاف پذیر و شاداب خود را بازیابی می کند. استفاده از بی حسی موضعی حدود 30 دقیقه طول می کشد. بیمار در حین جراحی که با درد بسیار کم انجام می شود ، کاملاً هوشیار می باشد.

لیفت صورت به وسیله روش تار عنکبوت

پس از پایان لیفت صورت ، بیمار بلافاصله مرخص می شود و به زندگی عادی خود باز می گردد. تکنیک ultra matrix روشی بسیار موثر برای از بین بردن افتادگی صورت می باشد. این روش درمانی همچنین روشی بسیار کاربردی برای از بین بردن مشکلات زیبایی مانند افتادگی فک و چین و چروک گردن می باشد.

تکنیک مثلث طلایی

همانطور که از نام روش مثلث طلایی مشخص می باشد ، لیفت صورت بدون جراحی در نتیجه ترکیب 3 برنامه مختلف درمانی انجام می شود. تکنیک مثلث طلایی شامل هارمونی کامل بین تکنیک های قدرتمندی بمانند Ultra matrix ، Scarlet و U-therapy می باشد.

با استفاده از روش اولترا ماتریس ، تولید کلاژن مورد نیاز پوست آغاز می شود. در حالی که با استفاده از دستگاه اسکارلت ، امواج رادیوفرکانسی به لایه های بالای پوست ارسال می شود تا تولید کلاژن افزایش یابد. با ترکیب این دو تکنیک منحصر به فرد، تولید کلاژن در تمام لایه های پوست افزایش می یابد.

دستگاه لیفت صورت U-therapy که دارای اجزای حرارتی می باشد ، نه تنها سطح افزایش کلاژن را در لایه های پوست افزایش می دهد ، بلکه به فیبرهای کلاژن اجازه می دهد محکم تر یکدیگر را نگه دارند. بنابراین ، فرآیند لیفت صورت با این مثلث طلایی با موفقیت بیشتری انجام می شود.

حرارت داده شده به پوست در حین استفاده از U-therapy  روند درمان را کوتاه می کند و به افزایش راحتی شما کمک می کند. روش مثلث طلایی که در لیفت صورت بدون جراحی استفاده می شود ، برای درمان مشکلاتی مانند افتادگی چانه و چین و چروک گردن قابل استفاده می باشد.

آیا لیفت صورت بدون جراحی یک روش دردناک است؟

در روش هایی که با دستگاه های تأیید شده توسط FDA در لیفت صورت بدون جراحی استفاده می شود ، فقط درد خفیفی هنگام سوزن زدن احساس می شود. در طول روش درمانی که تقریباً 30 دقیقه طول می کشد ،  بیمار که تحت بی حسی موضعی قرار گرفته است کاملاً  هوشیار می باشد. اگرچه ممکن است تورم کمی بعد از لیفت صورت بدون جراحی ایجاد شود ، اما این التهاب ظرف چند ساعت کاملاً از بین می رود.

 برنامه های لیفت صورت بدون جراحی چگونه انجام می شود؟ چه زمانی باید برنامه های جوانسازی صورت انجام شود؟

لیفت صورت بدون جراحی را می توان به راحتی برای هر فردی که مشکل سلامتی سیستماتیک و قابل توجهی ندارد ، استفاده کرد. این روشها که به طور متوسط ​​30 دقیقه طول می کشد ، در صورت انجام توسط پزشکان متخصص خطری ایجاد نمی کند. به منظور بهره وری بیشتر این روش درمانی ، توصیه می شود لیفت صورت در سنین 35-50 سالگی انجام شود.

صورت لیفت شده

در لیفت صورت علاوه بر این که جوانسازی صورت انجام می شود ، روش هایی که انجام می شود به فرد این امکان را می دهد که در همان روز به زندگی اجتماعی خود بازگردد.

قیمت لیفت صورت بدون جراحی چقدر است؟ هزینه درمانی بستگی به چه مواردی دارد؟

قیمت لیفت صورت بدون جراحی پس از تجزیه و تحلیل دقیق پوست تعیین می شود. در حالی که می توان تکنیک های کاملاً متفاوت را به تنهایی مورد استفاده قرار داد ، می توان با ترکیب تکنیک های مختلف افتادگی شدید صورت و چین و چروک را درمان کرد. به همین دلیل ، مهمترین عامل در تعیین قیمت ، انتخاب روش درمانی مورد نیاز می باشد.

علاوه بر این مواد مورد استفاده هنگام لیفت صورت بدون جراحی و میزان افتادگی و چین و چروک در صورت نیز در مشخص کردن قیمت موثر می باشد. قیمت تکنیک هایی که در روش های لیفت صورت بدون جراحی مورد استفاده قرار می گیرند ، پس از تجزیه و تحلیل سن بیمار ، وضعیت سلامت عمومی ، ساختار پوست و قسمتی که لیفت صورت انجام می شود، تعیین می شوند.

(منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست