زیبایی بینی بدون عمل جراحی - گروه جراحی زیبایی سهند

زیبایی بینی بدون جراحی

رینوپلاستی بدون جراحی به معنای بازگشت به زندگی عادی بدون انتظار برای دوره بهبودی پس از اعمال روش های زیبایی بینی می باشد. هیچ روش جراحی در این کاربرد زیبایی وجود ندارد. این فرآیند بینی زیبا و دلخواه شما با کمترین خطر و عوارض را تضمین می کند. روش های درمانی زیادی در زیبایی بینی بدون جراحی وجود دارد که می توان با توجه به ماندگاری و نیاز بیمار آن را ترجیح داد.

زیبایی بینی بدون جراحی

افرادی که در انجام عمل جراحی بینی تردید دارند ، دلایل بسیار موجهی را ارائه می دهند. فرآیند طولانی آماده سازی برای عمل جراحی، عوارضی دارد که ممکن است بعد از عمل جراحی ایجاد شود و مشکلات بینایی که باید در نظر گرفته شوند. علاوه بر این ، افرادی که پس از معاینات پزشکی برای جراحی بینی نامناسب تشخیص داده می شوند نیز شامل این موارد می شود.

وقتی همه پارامتر ها را با یکدیگر ترکیب می کنید ، ممکن است به دنبال یک روش زیبایی جایگزین باشید. در ادامه مقاله زیبایی بینی بدون جراحی بررسی شده است. با توسعه فناوری ، روش های زیبایی نیز در حال توسعه می باشد و زیبایی بینی بدون جراحی یکی از این روش ها می باشد.

زیبایی بینی بدون جراحی چیست؟

زیبایی بینی بدون جراحی شامل فرایند به دست آوردن نتایج مورد نظر با تزریق به بینی مطابق با خواسته های بیمار می باشد. روش های پرکننده مورد استفاده اهمیت ویژه ای دارند و باید توسط یک تیم متخصص و با تجربه انجام شوند.

هنگامی که مشکلات زیبایی بینی آزاردهنده می شود ، فرد می تواند زیبایی بینی بدون جراحی را انتخاب کند تا این مشکلات را برطرف کند. بیماران  به جای نگرانی در مورد روش جراحی ، ممکن است یک برنامه جایگزین مانند زیبایی بینی با استفاده از پرکننده ها را ترجیح دهند تا انتظارات خود را برآورده کنند.

درمان زیبایی بینی قبل و بعد

در زیبایی بینی بدون جراحی می توان عرض ، باریکی ، عدم تقارن و اندازه بینی را تغییر داد. پرکننده های مورد استفاده همان فیلرهایی هستند که ممکن است جراح برای پر کردن خطوط و چین و چروک برای جوانسازی یا افزایش حجم صورت استفاده کند. این روش می تواند جنبه های خاصی شکل بینی را تغییر دهد و همچنین اندازه آن را نیز تغییر دهد.

به غیر از این موارد ، اگر هدف از جراحی بینی مشکلات تنفسی باشد ، زیبایی بینی بدون جراحی روش درمانی مناسبی نمی باشد. زیبایی بینی بدون جراحی یک گزینه درمانی بسیار موثر و مطمئن در از بین بردن نگرانی های زیبایی شما می باشد ، اما این روش ساختار داخلی بینی را تغییر نمی دهد. زیرا روش زیبایی بینی بدون جراحی اجازه ایجاد تغییرات اساسی در شکل بینی را نمی دهد. در صورت درخواست تغییرات اساسی ، جراحی بینی تنها روش درمانی پیشنهادی می باشد.

زیبایی بینی بدون جراحی چگونه انجام می شود؟

زیبایی بینی بدون جراحی با استفاده از مواد پرکننده خاصی انجام می شود تا از نظر زیبایی ظاهری رضایت بخش به بینی شما بدهد. اسید هیالورونیک که اغلب در کاربردهای زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد ، در این فرایند نیز استفاده می شود. به لطف تزریق اسید هیالورونیک به بینی ، ناهنجاری های مختلف مانند چین و چروک ها و یا انحناهای ناخواسته روی بینی برطرف می شود. این فرآیند که با ژل پرکننده انجام می شود ، می تواند حجم و شکل و انتظارات شما را برآورده می کند.

تغییر بینی و زیبایی بعد از درمان

پرکننده های مورد استفاده برای زیبایی بینی به لایه های پوستی که توسط متخصص تعیین می شود تزریق می شود و نتایج زیبایی را به همراه دارد. نسبت به روش های مورد استفاده و جزئیات فرایند ، از چهار ماه تا سه سال ماندگاری دارند. در مقایسه با جراحی بینی ، روش درمانی بسیار آسانی می باشد. خطر و عوارض جانبی آن بسیار کم می باشد.

از شما خواسته می شود که پس از اجرا و پایان زیبایی بینی بدون جراحی ، در موقعیت مشخصی ثابت بمانید. این امر بر روی نتایج نهایی برنامه و موفقیت آن ضروری می باشد. علاوه بر این ، استفاده از بیهوشی می تواند به عنوان یک انتخاب شخصی توسط بیمار درخواست شود. اگر هیچ حساسیتی به بی حسی موضعی نداشته باشید ، بینی و بافت های اطراف آن را می توان بی حس کرد. برای اینکه تحت تأثیر درد خفیفی که در حین تزریق احساس می شود قرار نگیرید ، می توانید نسبت به میزان درد ، از بی حسی موضعی نیز استفاده کنید.

نکته دیگری که باید به آن توجه شود ، فشاری است که در حین انجام روش زیبایی در بینی احساس می شود. این فشار جزئی که هنگام تزریق فیلرها احساس می شود ، کاملا طبیعی می باشد و نیازی به نگرانی در این ارتباط ندارید.

چه افرادی باید زیبایی بینی بدون جراحی را انجام می دهند؟

زیبایی بینی بدون جراحی هیچ تغییری اساسی در اندازه بینی ایجاد نمی کند. اکثر افرادی که می خواهند از شر مشکلاتی که ما می توانیم در موارد زیر آنها را ذکر کنیم خلاص شوند:

  1. بینی قوسی
  2. فرورفتگی یا برجستگی در قسمت های خاصی از بینی
  3. عدم تقارن در قسمت های مختلف بینی
  4. فضای اضافی داخل بینی
  5. تغییر شکل در پل بین سوراخ های بینی
  6. اگر انحراف نوک بینی بیش از حد مجاز باشد ، این وضعیت را می توان با این روش درمانی اصلاح کرد.

نتایج بصری در زیبایی بینی تا حد زیادی قابل قبول می باشد مگر اینکه تغییرات گسترده ای روی بینی درخواست شود. با توجه به همه این مشکلات ، زیبایی بینی بدون جراحی بسیار دقیق تر از روش جراحی می باشد. ترجیح دادن زیبایی بینی برای از بین بردن نقایص جزئی در بینی به این معنی است که از عوارضی مانند خونریزی ، عفونت و تورم پس از جراحی دوری می کنید.

مدت زمان زیبایی بینی بدون جراحی

پس از انجام آماده سازی های مورد نیاز ، 45 دقیقه طول می کشد تا روند درمان به طور کامل انجام شود. این بازه زمانی نسبت به نوع کاربرد و تجربه متخصص جراح کمتر می شود.

آیا زیبایی بینی دائمی است؟

نسبت به روش های مورد استفاده ، زیبایی بینی بدون جراحی می تواند نتایج موقت یا دائمی به همراه داشته باشد. در مورد زیبایی بینی بدون جراحی با استفاده از تزریق ، ماندگاری روش درمانی نسبت به نوع فیلر مورد استفاده می تواند از سه ماه تا سه سال متغیر باشد. تزریق پر کننده موقت معمولاً یک روش معمول قبل از تزریق پر کننده دائمی می باشد. پرکننده های موقت معمولاً پس از یک سال اثر خود را از دست می دهند. پزشک متخصص زیبایی که تزریق را انجام می دهد ، اطلاعات مفصلی در این مورد ارائه می دهد.

اندازه گیری های مورد نیاز برای مشخص کردن نیاز  بیمار

قیمت زیبایی بینی بدون جراحی

قیمت رینوپلاستی بدون جراحی ارزان تر از کاربردهای زیبایی دیگر می باشد.  اگر بیمه درمانی خصوصی از یک شرکت بیمه ای ندارید که موسسه ارائه دهنده خدمات زیبایی با آن قرارداد داشته باشد ، هزینه آن تحت پوشش بیمه دولتی قرار نمی گیرد.

قیمت زیبایی بینی بدون جراحی ممکن است با توجه به انواع پرکننده هایی که روی بینی شما استفاده می شود ، موسسه ای که روش درمانی در آن انجام می شود و مقدار مواد تزریقی مورد نیاز برای برآوردن انتظارات شما متفاوت باشد. قیمت زیبایی بینی بدون جراحی ممکن است با توجه به متخصصی که این عمل را انجام می دهد متفاوت باشد.

سادگی این روش به این معنا نیست که توسط هر متخصصی قابل اجرا می باشد. برای به دست آوردن نتایج رضایت بخش در این زمینه و داشتن بینی زیبا ، باید با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

(منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست