درباره ما - گروه جراحی زیبایی سهند

سلام به شما زیباجوی گرامی – آنچه باید درباره ما بدانید

ورودت رو به گروه جراحی زیبایی سهند خوشامد میگم و امیدوارم بتونیم خواسته هایی که از زیباتر شدن داری رو ، به بهترین نحو ممکن پاسخ بدیم.
تفکر تشکیل این گروه از جایی ایجاد شد که من و همکارانم احساس کردیم علی رغم وفور جراحان و اعمال جراحی زیبایی، متاسفانه زیباجویان از خدمات و پیگیری های مناسب قبل و بعد از عمل تا حدود زیادی بی بهره هستند. چون جراحان ناچار هستن عمل رو در مراکز جراحی و بیمارستان هایی انجام بدن که شما فقط چند ساعت برای انجام عمل اونجا حضور پیدا میکنید و مطمئنا اضطراب زیادی رو برای شما به همراه داره.

چطور میشه گفت ،یجورایی کار بصورت خشک و بی روح انجام میشه. یعنی غالبا بیش از90 درصد فعالیت جراحان خالصه به روز عمل میشه و متاسفانه درک درستی از نیازهای حمایتی درمانی و نگرانی های زیباجویان قبل و بعد از عمل وجود نداره .

این خودش منجر به آسیب هایی برای زیباجویان از قبیل اضطراب و استرس ،عدم دسترسی به موقع به پزشک قبل و بخصوص بعد از عمل، نبود تیم متمرکز جهت پاسخگویی به نیازهای درمانی و حمایت روحی روانی زیباجویان حین و بعد ازعمل و چندین مورد مشابه میشه.ما با مشاهده موارد ذکر شده و تجربه چندین ساله ای که در مرکز جراحیمون داشتیم این نیاز به حمایت رو در زیباجوها حس کردیم.

خالصه کالم ما این تیم قوی رو شکل دادیم که تو تمام لحظات قبل ،حین و بعد ازعمل کنارتون باشیم .از تجربیات سال های متوالی گذشته استفاده کنیم که شما زیباجوی عزیر همواره احساس آرامش داشته باشی. بدونی که یه تیم حرفه ای و باتجربه کنارت هست که تا زمانی که نتیجه دلخواهتو بگیری کنارته و به سئواالت ،نگرانی ها و نیازهات پاسخ میده.
یکی دیگه از دغدغه های همیگشی شما یافتن بهترین جراح متناسب با بودجه مالی بوده که برای عمل در نظر گرفتین . همین موضوع انتخاب رو با توجه به تنوع بسیار زیاد جراحان و قیمت ها در این حوزه براوتون سخت کرده. گروه جراحی زیبایی سهند با در اختیار داشتن تیمی از مجرب ترین جراحان زیبایی تهران با تنوع تعرفه ای بهتون کمک میکنه که با دیدن نمونه کارها بهترین انتخاب رو داشته باشین و با یه حس خوب تصمیمتون رو برای زیباترشدن عملی کنین.
تازه گروه ما عالوه بر در اختیار داشتن تیمی از مجرب ترین و حاذق ترین جراحان زیبایی ، یه مرکز جراحی کامل با تمامی امکانات روز در قلب تهران رو در اختیار داره که کمک میکنه همه چی به بهترین نحو هماهنگ بشه . شما از اولین روز که برای مشاوره تشریف میارین تا بهبودی کامل پس از عمل و پیگیری های روزانه ،هفتگی ماهانه و حتی ساالنه مهمون گروه جراحی زیبایی سهند هستید.
این تیم با نظارت دقیق مدیریت گروه از آغاز تا رسیدن به نتیجه مطلوب و بهبودی کامل شما رو همراهی میکنه تا شما تنها به زیباتر شدن فکر کنید و نگرانی هاتون رو بسپرید به ما.

با احترام
مدیریت گروه جراحی زیبایی سهند

فهرست