جراحی پلاستیک بزرگ کردن سینه در قدوسی - گروه جراحی زیبایی سهند

سینه یکی از مهمترین جزئیات بدن بانوان برای زیبایی اندام است. وظیفه اصلی آن تغذیه نوزادان و نماد زنانگی است. سینه برجسته ترین عنصر زیبایی زنان به شمار می رود. زنانی که سینه های خود را دوست ندارند، ممکن است احساس ناقص بودن کنند. این مشکل می تواند به اعتماد به نفس آنها آسیب برساند. در این مورد ، تنها راه حل جراحی بزرگ کردن سینه در قدوسی است.

5

بزرگ کردن سینه در قدوسی چیست؟

جراحی بزرگ کردن سینه در قدوسی نامی است که به فرایند تغییر اندازه سینه زنان از سینه های کوچک به اندازه دلخواه با کمک پروتز سیلیکونی یا تزریق چربی انجام می شود.

گاهی اوقات ، در نتیجه مشکلات در رشد مضاعف یا به دلیل افزایش وزن و کاهش وزن پس از بارداری ، بافت سینه ممکن است حجم خود را از دست داده و کوچکتر از حالت طبیعی شود. در این موارد ، جراحی بزرگ کردن سینه باید انجام می شود تا سینه ها بزرگتر و زیبا تر به نظر آیند. نباید فراموش کرد که هر زنی سزاوار زیبایی بیشتر است. داشتن سینه های زیبا با انجام جراحی بزرگ کردن سینه در قدوسی ممکن است.

4 5

در چه مواردی عمل جراحی بزرگ کردن سینه انجام می شود؟

 

در زنانی که فکر می کنند سینه هایشان کوچک است ، جراحی بزرگ کردن سینه برای اصلاح خطوط نامتناسب بدن ، به ویژه نسبت لگن و سینه انجام می شود.

برای بازسازی حجم سینه بعد از بارداری (در برخی موارد ، ممکن است افتادگی سینه اتفاق افتاده باشد. در این مورد ، ممکن است نیاز به جراحی لیفت سینه نیز وجود داشته باشد.)

جراحی بزرگ کردن سینه برای ایجاد تقارن در اندازه سینه: در اکثر زنان ، سینه ها متقارن نیستند. اگر این عدم تقارن بسیار مشهود است ، باید سینه را با قرار دادن اندازه های مختلف پروتز سینه هم اندازه کنیم.

بازسازی سینه به دلایل مختلف (به عنوان مثال ، پس از جراحی سرطان سینه ، فقدان مادرزادی پستان و …)

ایمپلنت سینه که به دلایل پزشکی یا زیبایی قرار داده می شوند ، به دلیل افزایش سن ، از دست دادن خواص یا ایجاد مشکل در آن ناحیه نیاز به تعویض دارند.

 

بزرگ کردن سینه برای خطوط متناسب بدن

درک وعلایق زیبایی جامعه به مرور زمان در حال تغییر است. اگر به نقاشی های 100 سال پیش نگاه کنید ، با تصاویری از زنان چاق و برهنه برخورد خواهید کرد. در آن سالها زن لاغر زشت و بیمار تلقی می شد.

با این حال ، امروزه علایق زیبایی جامعه کاملاً متفاوت است.  هر زنی می خواهد احساس زیبایی کند. علاوه بر این ، حق او است. با جراحی بزرگ کردن سینه در قدوسی ، می توان با ایجاد تعادل در تناسب بدن این نسبت را اصلاح کرد. بسیاری از زنان تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه در قدوسی قرار می گیرند تا با استفاده از پروتز سینه به تناسب مناسب سایز لگن و شانه و کمر دست پیدا کنند.

جراحی بزرگ کردن سینه از نظر سلامتی یک عمل ضروری نیست. با این حال ، اگر تعریف سلامتی را بررسی کنیم ؛ ما با این جمله روبرو می شویم که رفاه کامل نه تنها از نظر جسمی ، بلکه از نظر روحی و اجتماعی نیز باید تامین شود.

3 5

 

انواع پروتز سینه سیلیکونی چیست؟

 

پروتزهای سینه ای که برای بزرگ کردن سینه در قدوسی استفاده می شود ، به عنوان سیلیکون سینه نیز شناخته می شوند و از نظر شکل ، محتوا و ساختار سطحی دارای برخی تفاوت ها هستند. ما می توانیم آنها را به شرح زیر لیست کنیم.

 

1) از نظر شکل:

 

  • پروتز قطره ای (آناتومیکی)
  • پروتز گرد

 

2) از نظر محتوا:

  • حاوی سیلیکون
  • حاوی نمک فیزیولوژیکی (سالین)

 

3) از نظر ساختار سطح

  • سطح خشن
  • سطح صاف

2 6

اندازه پروتز سینه چگونه تعیین می شود؟

 

اندازه پروتز مورد نظر با در نظر گرفتن قد بیمار ، عرض شانه ، میزان افتادگی سینه ، عرض قفسه سینه و انتظارات بیمار تعیین می شود.

در حین جراحی بزرگ کردن سینه در قدوسی ، ابعاد پروتز دائمی در مقایسه با پروتز در اندازه های مختلف تعیین می شود. مهمترین معیار هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه پروتز ، درخواست بیمار است.

 

فهرست