جراحی زیبایی بینی در هویزه - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی زیبایی بینی در هویزه

فرآیند تغییر شکل بینی با انجام عمل جراحی بر روی بافت غضروفی و استخوانی این ناحیه ، رینوپلاستی نامیده می شود. جراحی زیبایی بینی در هویزه روش درمانی است که ما بین جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک قرار می گیرد و می تواند به دلیل نگرانی های زیبایی و مشکلات سلامتی مورد استفاده قرار گیرد.

3 3

جراحی زیبایی بینی در هویزه برای از بین بردن ناهنجاری های بینی که به شکل مادرزادی ایجائ شده است یا پس از آسیب دیدن به دلیل تصادف استفاده می شود. جراحی زیبایی بینی یک عمل جراحی پیچیده است. برای اینکه نتیجه جراحی بینی به طور کامل قابل مشاهده باشد ، 6 تا 12 ماه زمان نیاز است. ساختار بافت بینی ، اندازه بینی یا مشکل جراحی بینی بر روند بهبودی تاثیر می گذارد.

به دلیل این که جراحی زیبایی بینی در هویزه نتایج و تغییرات قابل توجهی را ایجاد می کند ، باید توسط جراحان متخصص کینیک زیبایی سهند انجام شود و مهم است که توسط جراحان متخصص انجام شود تا از آسیب زدن به ظاهر بینی جلوگیری شود و بینی ظاهری طبیعی داشته باشد.

چرا جراحی زیبایی بینی در هویزه و کلینیک زیبایی سهند انجام می شود؟

 

جراحی زیبایی بینی در هویزه برای به دست آوردن ظاهری زیبایی و حل مشکلاتی که باعث اختلال در سلامتی بیمار می شوند انجام می شود. به طور کلی ، جراحی بینی به دلیل درمان مشکلاتی که باعث مشکلات تنفسی می شود انجام می شود.

وضعیتی که باعث ایجاد مشکل تنفسی می شود را می توان با چشم غیر مسلح تشخیص داد یا ممکن است در ساختار داخلی بینی ایجاد شده باشد که از قسمت خارجی قابل مشاهده نیست.

یکی از رایج ترین دلایل جراحی بینی این است که فرد می خواهد ظاهر بینی متفاوتی داشته باشد ، زیرا از ظاهر بینی خود راضی نیست. مشکلاتی مانند انحراف یا بیرون زدگی استخوان بینی ، اختلال در ساختار غضروف ، ظاهر نامتقارن بینی و بینی بیش از حد بزرگ از جمله دلایلی است که جراحی زیبایی بینی در هویزه انجام می شود.

2 3

جراحی زیبایی بینی در هویزه چگونه انجام می شود؟

اول از همه ، پزشک معاینات مورد نیاز برای تشخیص مناسب بودن بیمار برای جراحی بینی انجام می دهد. تغییراتی که باید صورت گیرد با بررسی پوست بینی بیمار و ساختار داخلی و خارجی آن برنامه ریزی می شود. جراحی زیبایی بینی مانند زیبایی نوک بینی و جراحی ثانویه بینی با توجه به نیاز و تقاضای بیمار برنامه ریزی می شود. جراحی زیبایی بینی در هویزه تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

عملیات زیبایی که در آن تغییرات کوچکی انجام می شود می تواند با استفاده از بی حسی موضعی انجام شود. جراحی زیبایی بینی یک روش درمانی است که به طور متوسط ​​2 ساعت طول می کشد.

 

زیبایی بینی برای چه افرادی قابل استفاده است؟

برخی مشکلات سلامتی وجود دارد که به عنوان شرایطی در نظر گرفته می شود که نباید جراحی بینی انجام شود. آپنه انسدادی خواب مانع جراحی زیبایی می شود. اختلالات تنفسی می تواند شرایط نامطلوبی را بعد از جراحی زیبایی بینی ایجاد کند.

4 4

نکاتی که باید بعد از جراحی زیبایی بینی در هویزه مورد توجه قرار گیرد

قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی نکاتی وجود دارد که می توانید با توجه به آنها روند بهبود را تسریع کنید.

 

  • 4 تا 6 ساعت اول بعد از جراحی زیبایی بینی در هویزه ایستادن بیمار توصیه نمی شود.
  • در چند روز اول استفاده از رژیم غذایی مایع توصیه می شود.
  • به منظور جلوگیری از خونریزی ، باید از بالش بلند استفاده شود.
  • بینی نباید در 15 روز اول کشیده شود و آب نباید به داخل بینی کشیده شود.
  • از ورزشهایی که نیاز به فعالیت فیزیکی زیاد دارند باید اجتناب شود.

 

فهرست