جراحی زیبایی بینی در میرعماد - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی زیبایی بینی در میرعماد (رینوپلاستی) چیست؟

به عمل هایی که با هدف زیبایی بیشتر بینی انجام می شود ، جراحی زیبایی بینی در میرعماد یا رینوپلاستی گفته می شود. جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های زیبایی است که طرفدار بسیار زیادی دارد و نتایج مثبتی به همراه دارد.

در جراحی هایی که برای تغییر ظاهر بینی انجام می شود و از نظر زیبایی انجام می شود ، باید از عملکردهایی مانند تنفس و حس بویایی به بهترین شکل ممکن محافظت شود. برای اینکه جراحی زیبایی بینی در میرعماد شما از نظر زیبایی و عملکرد نیز نتیجه دلخواه را داشته باشد و بعد از عمل جراحی به راحتی نفس بکشید و از طریق بینی بو بکشید ، مشکلات عملکردی مانند انحنای داخل بینی ، بزرگ شدن حفره بینی (هیپرتروفی توربین تحتانی) یا سینوزیت تا آنجا که ممکن است در جراحی زیبایی بینی در میرعماد قابل درمان است.

تکنیک ها و فن آوری های مورد استفاده در جراحی زیبایی بینی در میرعماد که یکی از برجسته ترین ساختارها در آناتومی صورت شما است ، دائماً در حال پیشرفت است. این پیشرفت باعث می شود تا نتایج بصری و عملکردی بهتری داشته باشید و همچنین دوره نقاهت بعد از جراحی سریعتر و راحت تری است.

برای به دست آوردن نتایج زیبایی و عملکردی که امروزه در جراحی زیبایی بینی در میرعماد انجام می شود ، بسیار اهمیت دارد  پزشکی که عمل جراحی شما را انجام می دهد، در زمینه جراحی بینی دارای تجربه بالا باشد.

مهمترین معیار موفقیت در جراحی زیبایی بینی در میرعماد رضایت بیمار است ، که تنها در صورتی امکان پذیر است که بینی ظاهر مطلوبی داشته باشد و بتواند در پایان عمل جراحی به راحتی نفس بکشد.

به منظور دستیابی به نتایج بصری مورد نظر در جراحی بینی ، انتظارات شما از جراحی زیبایی بینی در میرعماد باید قبل از عمل توسط پزشک کاملاً بررسی شود. سیستم های دیجیتالی و سه بعدی که در سال های اخیر مورد استفاده قرار گرفته اند ، به شما این امکان را می دهند تا انتظارات خود از جراحی کاملاً تطابق دهید.

men getting plastic surgery

جراحی زیبایی بینی در میرعماد چگونه انجام می شود؟

در حین عمل جراحی که به آن رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی می گویند ، نسبت به مشکل زیبایی بینی ، ویژگی های بافت بینی ، انتظارات بیمار از عمل جراحی و وجود ناراحتی هایی مانند سینوزیت ، تکنیک های مختلف جراحی ترجیح داده می شود. خمیدگی یا بافت گوشتی داخل بینی در زیبایی بینی در میرعماد درمان می شود.

جراحی زیبایی بینی به جز موارد خاص تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و مدت زمان جراحی نسبت به تکنیک مورد استفاده بین 1.5 تا 2.5 ساعت طول می کشد. مدت زمان عمل ممکن است در بیمارانی که قبلاً عمل بینی انجام داده اند بیشتر باشد و در مواردی که باید به سینوس در حین عمل جراحی مداخله شود ، طول این جراحی افزایش می یابد.

 عمل زیبایی بینی چند ساعت طول میکشه ؟

نسبت به مشکل در بینی ، روش جراحی ، اینکه آیا بیمار قبلا جراحی انجام داده است و آیا نیازی به برداشتن غضروف در حین عمل جراحی بینی دارد ، جراحی بینی بین 1.5 تا 4 ساعت طول می کشد.

آیا جراحی زیبایی بینی دردناک است؟

عاملی که باعث ایجاد درد در جراحی بینی می شود ، تامپون های بزرگی است که بعد از عمل در بینی قرار می گیرد. امروزه ، از ورقه های نازک سیلیکونی به جای این تامپون ها استفاده می شود و معمولاً بعد از عمل هیچ گونه شکایتی در مورد درد وجود ندارد.

4 8

چه موقع در جراحی بینی ورقه های سیلیکونی و گچ قرار داده شده در بینی برداشته می شوند؟

در حالی که ورقه های سیلیکونی داخل بینی در روز دوم یا سوم برداشته می شوند ، گچ ترموپلاستیک خارج بینی برای 10-7 روز باقی می ماند. به دلیل این که ورقه های سیلیکونی به بینی نمی چسبند ، در حین برداشتن درد ایجاد نمی شود.

بعد از جراحی بینی چند روز باید در بیمارستان بمانم؟

این امکان وجود دارد که بیماران چند ساعت بعد از عمل استراحت کرده و به خانه بروند ، اما به دلیل این که مداخله در شرایط بیمارستانی بسیار راحت تر است ، توصیه می شود بیماران در روز عمل در بیمارستان بمانند و روز بعد مرخص شوند.

2 11

بهترین فصل برای جراحی بینی

به دلیل این که جراحی زیبایی بینی عملی است که معمولاً در 4 فصل سال قابل انجام است ، دوره مناسب برای جراحی زمانی است که بیماران بتوانند 10 تا 12 روز برای این جراحی استراحت کنند. مشغله شغلی و تحصیلی عامل بسیار تاثیر گذاری در این ارتباط است. همچنین فصل هایی که عوامل حساسیت فصلی و تغییرات دمایی زیادی اتفاق می افتد بعد از جراحی باید احتیاط کنید.

فهرست