جراحی زیبایی بینی در مفتح - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی زیبایی بینی در مفتح

 

جراحی زیبایی بینی در مفتح (رینوپلاستی) یا جراحی تغییر شکل بینی رایج ترین عمل جراحی پلاستیک است. جراحی زیبایی بینی می تواند بینی شما را کوچک یا بزرگ کند ، شکل نوک یا پل بینی را تغییر دهد ، عرض بینی شما را باریک کند یا زاویه بین بینی و لب فوقانی شما را تنظیم کند. همچنین این جراحی می تواند ناهنجاری مادرزادی را اصلاح کند یا برخی از مشکلات تنفسی را درمان کند.

جراحی زیبایی بینی در مفتح چه زمانی توصیه می شود؟ چگونه انجام می شود؟ وچه انتظاری می توانید از نتیجه آن داشته باشیم؟ اگر به جراحی زیبایی بینی علاقه دارید ، این متن ممکن است نتواند به تمام سوالات شما پاسخ دهد. اگر سوالی دارید که می خواهید در مورد آن اطلاعات کسب کنید با کلینیک زیبایی سهند تماس بگیرید.

 

2 6

بهترین دلایل برای جراحی زیبایی بینی در مفتح

 

جراحی زیبایی بینی می تواند ظاهر شما را زیبا کرده و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. با این حال ، این بدان معنا نیست که جراحی لزوماً چهره شما را تغییر می دهد تا با ظاهر شما مطابقت نداشته باشد و افراد دیگر بعد از عمل با شما متفاوت رفتار کنند. قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی ، از خود بپرسید که چرا می خواهید جراحی کنید و چه انتظاری از این جراحی دارید. خوب فکر کنید و این موارد را با جراح خود در میان بگذارید. مناسب ترین بیماران برای جراحی زیبایی بینی افرادی هستند که انتظار زیبایی و بهبود چهره خود را دارند.

بسیاری از جراحان ترجیح می دهند تا زمان رشد کامل نوجوانان عمل جراحی را به تعویق بیندازند. این دوره انتظار برای دختران جوان حدود 15 سال و برای پسران کمی بیشتر است.

3

کلیه اقدامات جراحی با برخی از خطرات نامشخص همراه است این موارد شامل حال جراحی زیبایی بینی در مفتح نیز می شود

 

اگر جراحی زیبایی بینی توسط جراح پلاستیک مجرب انجام شود ، عوارض جراحی معمولاً بسیار ناچیز است. با این حال ، همیشه احتمال عوارض وجود دارد. این عوارض شامل عفونت ، خون دماغ یا واکنش به مواد بیهوشی هستند. بعد از جراحی ، مویرگهای کوچک روی بینی ممکن است به صورت نقاط قرمز بسیار ظریف روی سطح پوست ظاهر شوند. به دلیل این که جراحی زیبایی بینی در مفتح از داخل بینی انجام می شود ، هیچ جای زخم قابل مشاهده ای وجود ندارد. اگر از تکنیک زیبایی بینی باز استفاده شود ، نیاز دارید که سوراخ بینی تغییر کند ، زخم جراحی روی بینی معمولاً بسیار کوچک هستند که قابل مشاهده نیستند.

تقریباً از هر 10 مورد یک بیمار نیاز به جراحی دوم دارد (برای مثال ، برای اصلاح یک ناهنجاری جزئی). پیش بینی چنین شرایطی غیرممکن است و این امر حتی در مورد بیمارانی که توسط ماهرترین و باتجربه ترین جراحان تحت عمل جراحی قرار می گیرند نیز اتفاق می افتد. دومین جراحی اصلاحی معمولاً یک جراحی کوتاه مدت و ساده تر است.

4 7

برنامه ریزی جراحی زیبایی بینی در مفتح

ارتباط خوب بین بیمار و پزشک متخصص ضروری و بسیار مهم است. در اولین جلسه ، جراح از شما می پرسد که می خواهید بینی شما چه شکلی باشد و هدف شما از این جراحی چیست. ساختار بینی و صورت شما را معاینه می کند و روش های درمانی که ممکن است برای شما مناسب باشد ، به شما توضیح می دهد. ساختار استخوان و غضروف های بینی ، شکل صورت ، ضخامت پوست ، سن و انتظارات شما موضوعات اصلی بحث در مورد جراحی زیبایی در مفتح است.

 

نوع بیهوشی و تکنیک جراحی مورد استفاده ، بیمارستانی که در آن جراحی انجام می شود ، خطرات ، هزینه و سایر روش های درمانی ، توضیح داده می شود. اکثر بیمه نامه های درمانی این جراحی را که صرفاً برای اهداف زیبایی است پوشش نمی دهند. اگر جراحی زیبایی بینی در مفتح برای اصلاح یک مشکل تنفسی یا تغییر شکل قابل توجه پس از یک تصادف شدید انجام شود ، ممکن است تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

 

حتماً در مورد هرگونه جراحی بینی قبلی ، حساسیت یا مشکل تنفسی ، داروهایی که استفاده می کنید و عاداتی مانند سیگار کشیدن ، به جراح خود اطلاع دهید. از پرسیدن سوالات خود در مورد نتایج جراحی ، از جراح خود دریغ نکنید. این سوالات به شناخت بهتر پزشک از اهداف شما کمک می کند.

 

 

 

فهرست