جراحی زیبایی بینی در بهشتی - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی زیبایی بینی در بهشتی

با انجام جراحی زیبایی بینی در بهشتی و کلینیک زیبایی سهند می توانید به بینی مورد نظر و زیبای خود برسید.  جراحی بینی با دو روش مختلف باز و بسته انجام می شود. متخصصان کلینیک زیبایی سهند به طور کلی جراحی زیبایی بینی به روش بسته را بیشتر ترجیح می دهند.

در جراحی زیبایی بینی بسته ، قسمت خارجی بینی بریده نمی شود ، جراح بینی از داخل سوراخ بینی وارد شده و عمل را متناسب با انتظارات و صورت بیمار بدون ایجاد اختلال در شکل ظاهری بینی به پایان می رساند.

شکل شماتیک جراحی زیبایی بینی

با ایجاد برش های کوچک از داخل بینی ، ساختار غضروف و استخوان بدون بریدن رباط ها و اعصاب در نوک بینی جراحی زیبایی بینی در بهشتی انجام می شود. در این روش ساختار قوس روی بینی نیز حذف می شود.

در جراحی زیبایی بینی در بهشتی ظاهر مورد نظر را می توان با شکل دادن به غضروف های نوک بینی به دست آورد. به این ترتیب ، طبیعی ترین نتایج را می توان بدون ایجاد اختلال در بینی و آناتومی آن به دست آورد.

زیبایی بینی در بهشتی  چگونه انجام می شود؟

جراحی زیبایی بینی از جمله متداول ترین جراحی های زیبایی در کلینیک سهند می باشد. بینی یکی از مهمترین اعضای بدن ما از نظر عملکرد و زیبایی می باشد. جراحی زیبایی بینی شامل طیف گسترده ای از درخواست ها ، مانند بلند کردن نوک بینی ، کاهش عرض ، درمان پل بینی ، اصلاح انحناها و تنفس مناسب می شود.

بررسی بیمار جهت ارائه بهترین پیشنهاد ممکن در جراحی زیبایی بینی در بهشتی

در این جراحی زیبایی متخصصان کلینیک زیبایی سهند، انتظارات بیمار را به طور کامل فراهم می کنند. جراحی زیبایی بینی در بهشتی طبیعی ترین و زیبا ترین ترین ظاهر را روی چهره فرد ایجاد می کند.

قبل از جراحی زیبایی بینی در بهشتی ، تمام ابعاد صورت بررسی می شود و مناسب ترین نوع بینی در شبیه سازی سه بعدی آماده می شود.

تصاویر احتمالی بعد از عمل همراه با بیمار ارزیابی می شود و تأثیر آن بر روی کل صورت ارزیابی می شود.

بیمار قبل جراحی

به عنوان کلینیک زیبایی تخصصی ، هدف ما این است که از طریق بینی تنفسی طبیعی و راحت است که با کل صورت سازگار است و شما بدون ایجاد اختلال در ساختارهای اساسی بینی خوشحال هستید.

مزایای جراحی زیبایی بینی در بهشتی چیست؟

دلیل بزرگ ، بلند یا کج بودن بینی ما در واقع این است که غضروف بینی ما بزرگ ، بلند یا کج می باشد.

بیمار بعد از جراحی زیبایی بینی

جراح بینی از داخل سوراخ های بینی وارد می شود ، غضروف های بلند را کوتاه می کند ، ساختار ضخیم را نازک می کند ، ساختار قوسی را پوشانده و بینی شما ظاهر طبیعی و مناسب چهره شما را پیدا می کند. اگر جراحی زیبایی بینی در بهشتی انجام شود ، بهبودی شما سریع و دوره نقاهت شما حداقل خواهد بود ، زیرا قسمت بیرونی بینی را برش نمی دهیم. درد و تورم بسیار کمتر از جراحی بینی باز است.

جراحی زیبایی بینی برای ایجاد چه تغییراتی انجام می شود؟

  1. با کوتاه کردن ساختار بلند بینی ، می توانید ظاهری هماهنگ با صورت خود به دست آورید. ساختار بزرگ بینی باعث می شود عدم تناسب در صورت ایجاد شود. برای ایجاد تناسب مجدد در صورت، قوس بالای بینی برداشته می شود و صورت هماهنگ تر می شود.
  2. با زیبایی بینی در بهشتی می توان بینی را باریک تر کرد و استخوان گونه های شما را برجسته تر نشان داد. با کاهش عرض بینی با توجه به تناسب صورت شما می توانید به نتیجه دلخواه خود را برسید.
  3. با جراحی بینی بسته می توانید بدون تغییر زیاد در ساختار بینی به ظاهر دلخواه خود برسید. آتل و تامپون بعد از پایان جراحی استفاده نمی شود.
  4. ساختار پهن بینی می تواند باریک تر و کوچکتر شود. سوراخ های بینی که عموماً نامتقارن می باشند ، می توانند با شکل دادن به غضروف های داخلی برابر شوند.
  5. اصلاح انحنای بینی یکی از سخت ترین روش های جراحی زیبایی بینی در بهشتی است. گاهی اوقات ، انحنای بینی به دلیل عدم تقارن صورت اتفاق می افتد. در ساختار نامتقارن صورت ، ممکن است نتیجه مورد نظر در جراحی بینی حاصل نشود.
  6. ساختار بینی کج ممکن است باعث ایجاد مشکلات تنفسی شود. به عبارت دیگر ، با جراحی زیبایی بینی می توان شکل بینی را اصلاح کرد و هم مشکلات تنفسی را اصلاح کرد. به طور کلی ، انحنای غضروف سپتوم در ساختار داخلی بینی ، تنفس را مختل می کند. با اصلاح این غضروف با جراحی می توانید از شر این مشکل خلاص شوید.

(منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست