جراحی زیبایی بینی در آپادانا - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی زیبایی بینی در آپادانا

نام لاتین زیبایی بینی جراحی رینوپلاستی می باشد. بینی یکی از اولین قسمت های صورت می باشد که جلب توجه می کند. بینی بزرگ ، چرب و تغییر شکل یافته ما را آزار می دهد و همچنین بینی بیش از حد برجسته ، نازک و بسیار کوچک نیز بسیار مورد پسند نمی باشد. هماهنگی بینی با صورت در جراحی زیبایی بینی در آپادانا بسیار اهمیت دارد. ساختارهایی مانند بینی ، نوک بینی و پشت بینی باید با صورت بیمار سازگار باشند.

جراحی زیبایی بینی در آپادانا

تصویربرداری پزشکی قبل از جراحی زیبایی بینی در آپادانا

قبل از جراحی زیبایی بینی در آپادانا ، معاینه دقیق و فیزیکی توسط متخصص مورد نیاز است. گاهی اوقات ممکن است این موارد کافی نباشند و نیاز به توموگرافی از سینوس داشته باشیم. با این معاینه که به مدت پنج دقیقه طول می کشد ، تمام مشکلات  در بینی به راحتی قابل تشخیص می باشد.

تاج کف بینی که حیاتی ترین فضا برای تنفس مناسب می باشد (محلی که از انتهای پایینی بینی تا پشت امتداد دارد و محل عبور مجاری تنفسی) می تواند با این توموگرافی به دقت مورد ارزیابی قرار گیرد. همچنین در مورد خطوط بینی ، تقارن استخوان و ساختارهای توخالی به ما اطلاع می دهد.

چرا نسبت اندازه بینی به صورت اهمیت دارد؟

هنگام برنامه ریزی جراحی زیبایی بینی در آپادانا متغیرهای زیادی در نظر گرفته می شود. مهمترین متغیر تمایل بیمار و انتظارات واقع بینانه می باشد. جنسیت ، سن ، تنفس ، شکل صورت ، اندازه صورت ، فاصله بین چشم ها ، وضعیت لب ها و … می تواند در نوع جراحی زیبایی بینی در آپادانا تاثیر داشته باشد. بهترین تصمیم در برآورده کردن انتظارات واقع بینانه با برنامه ریزی مشترک بیمار و پزشک قابل انجام می باشد.

جراحی زیبایی بینی

مرکز صورت ما کجا قرار دارد؟

در مکالمه متقابل ، ما بیشتر به چشم های یکدیگر نگاه می کنیم و گاهی نگاه ما به دهان تغییر جهت می دهد. بینی چطور؟ بینی دقیقاً وسط این دو است و قطعاً توجه را به خود جلب می کند. تغییر شکل بینی بلافاصله توجه فردی را که به تازگی ملاقات کرده اید جلب می کند و ممکن است تصویر شما اثرات منفی به جای بگذارد.

بازتاب آناتومی بینی بر روی زیبایی صورت

اگر بینی را به به صورت سه بعدی در نظر بگیریم ، سقف ، اسکلت و بافت های تشکیل دهنده دیوارهای بینی را تشکیل می دهند. بینی دارای ساختار پیچیده ای است که از استخوان ، غضروف ، بافت نرم ، لایه چربی ، غشاء و عروق و اعصاب تغذیه کننده تشکیل شده است.

انداره گیری بسیار دقیق برای بهینه سازی فرم بینی با صورت

اهمیت نکته بینی و پشتیبانی بینی میانی

در معاینه ما ابتدا نوک بینی و پشت بیمار را فشار می دهیم. این به ما اطلاعاتی در مورد حمایت تیغه قدامی و میانی (غضروف وسط بینی) می دهد. ضعیف شدن تیغه قدامی قدامی در افرادی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند شایع است و لازم است در جراحی تجدید نظر ، تکه های غضروفی اضافی در این نواحی قرار داده شود. ضعف متوسط ​​دشوارتر است و حتی ممکن است نیاز به برداشتن غضروف دنده داشته باشد. در هر دو مورد ، کیفیت تنفس بیمار نیز کاهش می یابد و مداخلات تنفسی به جراحی بینی اضافه می شود.

 

نوک بینی در جراحی زیبایی بینی در آپادانا چه تاثیری دارد؟

نوک بینی ایده آل باید با لب بالا در زاویه 90 درجه در مردان و 100 درجه در زنان باشد. سوراخ های متقارن بینی کمی به جذابیت چهره کمک می کنند. در برنامه ریزی قبل از عمل ، باید در یک زاویه واقع بینانه برای بیمار تعریف شود و نوک بینی باید با توجه به طبیعی بودن آن جراحی زیبایی شود.

مواردی که بعد از جراحی زیبایی بینی به آن توجه شود

جراحی زیبایی بینی و آتل

به منظور محافظت از اصلاح استخوان در جراحی زیبایی بینی در آپادانا ، آتل را با گچ اعمال می کنیم. این آتل گاهی به شکل کلاسیک با گچ و گاهی در ساختار ترموپلاستیک استفاده می شود. گچ را معمولاً در عرض 4-7 روز می توان برداشت. در مواردی که تورم زیاد است ، ممکن است 3-5 روز دیگر نیاز باشد.

بعد از جراحی رینوپلاستی

استفاده از عینک و ماسک بعد از جراحی بینی

پس از عمل جراحی زیبایی بینی در آپادانا که در آن استخوان بینی شکسته می شود ، حدود 45-60 روز نباید از عینک و ماسکی که بینی را اذیت می کند استفاده شود. فشاری که در این مواقع رخ می دهد ، ممکن است باعث ایجاد زخم در بینی شود. استفاده از ماسک های نخ دار که بینی را خیلی کم تحت فشار قرار می دهد توصیه می شود.

(منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست