جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه

جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه یک نوع جراحی زیبایی است که ظاهر بدن بانوان را تکمیل می کند. زنانی که از ظاهر سینه های خود راضی نیستند و در همه زمینه های اجتماعی خود را محدود می کنند و به دلیل محدودیت در زندگی روزمره خود رفتار راحتی ندارند.

جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه برای زنانی ارائه می شود که می خواهند برای رسیدن به رویاهایشان ، سینه هایی زیبایی داشته باشند. سینه های بزرگ باعث می شود زنان احساس زیبایی و جذابیت بیشتری داشته باشند. برای دستیابی به این هدف از 2 روش مختلف استفاده می شود.

  • بزرگ کردن سینه با تزریق چربی
  • بزرگ کردن سینه با پروتز

3 4

جراحی بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه یکی از محبوب ترین جراحی های پلاستیک در سراسر جهان است. در سال 2015 ، تقریبا 1.5 میلیون عمل جراحی بزرگ کردن سینه در جهان انجام شد. هر سال جراحی های بزرگ کردن سینه در مقایسه با سال قبل 10 تا 20 درصد افزایش می یابد.

اگر به دنبال جراحی بزرگ کردن سینه هستید ، حتماً باید از مشاوره یک پزشک متخصص استفاده کنید. شما باید با پزشک خود تصمیم بگیرید که تکنیک مناسب برای شما کدام روش درمانی است. در طول معاینه شما مشخص می شود که آیا در جراحی بزرگ کردن سینه جای زخم خواهید داشت یا خیر ، آیا می خواهید از تزرقی چربی یا پروتز استفاده کنید. پزشک شما مناسب ترین روش بزرگ کردن سینه در هویزه را نسبت به خط بدن و ساختار سینه شما مشخص می کند. در تصمیم گیری برای جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه مطابق با خواسته و اندازه مورد نظر بیمار برنامه ریزی می شود.

جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه چه مشکلاتی را درمان می کند؟

جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه عملی است که مشکلات ظاهری سینه زنان را مطابق با خواسته آنها شکل می دهد. رشد کم سینه به ویژه در دختران جوان ، یکی از بزرگترین مشکلات روحی برای جوانان محسوب می شود. تغییرات مکرر وزن ، بارداری و شیردهی و گاهی اوقات عوامل ژنتیکی ممکن است باعث اختلالات ظاهری مانند افتادگی و تغییر شکل در بافت پستان شود.

در چنین مواردی لازم است با بزرگ کردن سینه به اندازه ایده آل دست پیدا کنید. زنانی که سینه های کوچک دارند می توانند با پروتز سینه بزرگ شدن سینه در هویزه را انجام دهند. زنانی که به دلیل بالا رفتن سن یا بارداری و افتادگی سینه مشکل دارند ، می توانند با جراحی بزرگ کردن سینه ، زیبایی بیشتری داشته باشند. افرادی که سینه های شل و کوچک دارند می توانند با پروتز سینه هر دو سینه خود را بزرگتر کنند.

4 5

جراحی بزرگ کردن سینه چگونه انجام می شود؟

جراحی بزرگ کردن سینه را می توان به دو روش مختلف انجام داد. بزرگ کردن سینه با پروتز و بزرگ کردن سینه با تزریق چربی به سینه.

ساده ترین روش برای بزرگ کردن سینه ، بزرگ کردن سینه با کمک پروتز سینه است. یکی از مهمترین مسائل در جراحی بزرگ کردن سینه ، انتخاب پروتز سیلیکونی مناسب با توجه به درخواست و ساختار بدن بیمار است. به دلیل این که پروتزهایی که در قفسه سینه قرار می گیرند از جنس سیلیکون هستند ، می توان به آنها پروتز سیلیکونی گفت.

اندازه ، شکل و سطح پروتزهایی که برای بزرگ کردن سینه در هویزه استفاده می شود ، با تصمیم مشترک بیمار و پزشک ، قبل از عمل جراحی بزرگ کردن سینه انتخاب می شود. افرادی که نمی خواهند از پروتز استفاده کنند ، می توانند از تزریق چربی برای افزایش حجم سینه در هویزه این کار را انجام دهند.

چهار عمل جراحی مختلف که  برای افزایش حجم سینه انجام می شود:

  1. زیر بازو
  2. در خط زیر سینه
  3. در اطراف نوک سینه
  4. در ناحیه شکم

جراحی بزرگ کردن سینه تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. در بزرگ کردن سینه در هویزه ، تکنیک های مختلف قرار دادن پروتز بر اساس ظاهر سینه انجام می شود. پروتزها را می توان روی عضله ، زیر ماهیچه یا زیر فاسیا قرار داد.

متداول ترین روش قرار دادن پروتز زیر عضله است. ابتدا ماهیچه های سینه ای از بافت همبند جدا می شود. و یک جیب برای پروتز در زیر عضله ایجاد می شود. پروتز سیلیکونی در این جیب باز شده روی سینه قرار می گیرد. جراحی بزرگ کردن سینه با بخیه زدن ناحیه برش کامل می شود.

در جراحی بزرگ کردن سینه ، شما و پزشک متخصص تصمیم می گیرید که پروتزهای شما کجا قرار می گیرد. پروتزهای زیر عضلانی بیشتر ترجیح داده می شوند زیرا ظاهر طبیعی تری دارند.

مزایای قرار دادن پروتز زیر عضلانی در بزرگ کردن سینه:

  • خطر کمتر انقباض کپسول
  • ظاهر طبیعی تری را ارائه می دهد
  • سیلیکون ها را روی سطح پوست احساس نمی کنید

1 4

چگونه پروتز سینه را انتخاب کنیم؟

اندازه پروتز مورد نظر در عمل جراحی بزرگ کردن سینه در هویزه با معاینه انتخاب می شود تا نسبت به قد ، وزن و ترجیح بیمار ، دقیق ترین نتیجه به دست آید. استفاده طولانی مدت و راحت از پروتزها یکی از موضوعات حساسی است که باید در نظر گرفته شود. در جراحی بزرگ کردن سینه ، پروتز سینه می تواند زیر یا روی ناحیه عضله قرار گیرد.

فهرست