جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح چیست؟ چگونه انجام می شود؟ - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح چیست؟ چگونه انجام می شود؟

سینه ها بخش مهمی از زیبایی بانوان هستند زیرا به عنوان نمادی از زنانگی تعریف شده اند و به همین دلیل زیبایی سینه و جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح روشی است که سالهاست مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح چیست؟

به طور خلاصه ، جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح یک روش زیبایی است. توسط افرادی استفاده می شود که سینه آنها از اندازه مورد نظر آنها کوچکتر است. جراحی بزرگ کردن سینه ، نوعی جراحی می باشد که امروزه بسیار راحت در کلینیک زیبایی سهند قابل انجام است.

 

امروزه پروتز با استفاده از ژل سیلیکون (ایمپلنت سینه) به عنوان استاندارد طلایی در جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح پذیرفته شده است. تزریق چربی ، در بیمارانی که شرایط مناسب دارند قابل اجرا است. با افزایش ماندگاری ، جراحی بزرگ کردن سینه به عنوان یک روش استاندارد شناخته شده است.

2نحوه انجام جراحی بزرگ کردن سینه

پروتز سینه از طریق برش های 4-5 سانتی متری که در زیر سینه ایجاد می شود ، داخل سینه قرار داده می شود. پروتز داخل بافت پستان قرار نمی گیرد. می توان پروتز را زیر بافت سینه یا زیر عضله جلوی قفسه سینه قرار داد. نوع پروتز در نتیجه مشاوره بیمار و پزشک تعیین می شود. ساختار آناتومیکی بدن ، خاصیت ارتجاعی پوست و غیره از جمله عوامل تاثیر گذار در نوع پروتز می باشد. این عوامل به همراه انتظارات بیمار در اتخاذ این تصمیم نقش مهمی دارند.

 

استفاده از یک نوع پروتز سیلیکونی برای هر بیمار امکان پذیر نیست. استفاده از سیلیکون های با کیفیت از ، مسئله مهمی است. به دلیل این که سیلیکون ها بیش از 30 سال است که در این ارتباط مورد استفاده قرار می گیرند ، در صورت انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی مناسب، بیماران نیازی به کوچکترین تردید در انجام دادن جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح ندارند.

4

یکی از رایج ترین سوالات در مورد پروتزهای سیلیکونی این است که آیا این پروتزها باعث سرطان می شوند. در نتیجه تحقیقات انجام شده ، ارتباط مستقیمی بین پروتزهای سینه و سرطان سینه وجود دارد. بر اساس داده های فعلی ، تعداد موارد سرطان مربوط به پروتز تشخیص داده شده در بزرگ کردن سینه ، که به طور مکرر در سراسر جهان انجام می شود ، کمتر از 100 مورد است. خطر ابتلا به سرطان سینه در زنانی که به دلیل کوچک بودن بافت سینه برای بزرگ کردن سینه اقدام می کنند ، بسیار کمتر است.

 

پروتز سینه را می توان در زیر سینه ، در نوک یا زیر بغل قرار داد. این عمل تحت بیهوشی عمومی در محیط اتاق عمل انجام می شود و کل عمل در حدود 45-60 دقیقه انجام می شود. ممکن است لازم باشد بیمار در روز عمل در بیمارستان بستری شود. بیمار روز بعد از عمل می تواند مرخص شود و به خانه بازگردد. پس از یک دوره استراحت 3 تا 4 روزه در خانه ، بیمار بدون هیچ مشکلی به زندگی روزمره خود باز می گردد.

 

3

چه افرادی می توانند از جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح استفاده شوند؟

اندازه سینه افرادی که تحت عمل جراحی بزرگ کردن سینه قرار می گیرند کوچکتر از استاندارد بدن است. سینه های کوچک می توانند به دلیل از دست دادن حجم مادرزادی یا بعد از بارداری ایجاد شود. در صورت عدم تقارن بین دو سینه ، جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح انجام می شود. با جراحی بزرگ کردن سینه در مفتح ، بافت سینه ها شبیه یکدیگر می شوند.

 

به شرط عدم نیاز پزشکی ، جراحی بزرگ کردن سینه باید برای افراد بالای 18 سال انجام می شود. جراحی بزرگ کردن سینه برای افراد زیر 18 سال مناسب نیست ، زیرا رشد هنوز ادامه دارد و شکل آناتومیک بدن کامل نشده است.

 

برای عمل برای افرادی که قصد دارند پس از عمل مادر شوند ، بزرگ کردن سینه توصیه نمی شود. بزرگ کردن سینه برای زنانی که در آینده نزدیک قصد بارداری دارند و باید به شیردهی خود ادامه دهند ، به بعد از بارداری موکول می شود.

 

فهرست