جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان چیست؟

سینه ها ساختارهایی هستند که شکل بدن زنان را کامل می کنند. حجم سینه در اندازه گیری عرض شانه ، دور سینه ، دور کمر و دور باسن از جایگاه مهمی برخوردار است. هنگامی که حجم سینه کوچک است ، نمای کانتور بدن ناقص باقی می ماند. ممکن است سینه ها به دلایل مختلف ساختار کوچکی داشته باشند. یکی از سینه ها ممکن است از دیگری کوچکتر و نامتقارن باشد. یکی ممکن است به طور مادرزادی وجود نداشته باشد. پروتزهای سیلیکونی (ایمپلنت) امروزه بهترین روش برای ایجاد تقارن در هر دو سینه یا بزرگ کردن سینه در سیدخندان هست.

جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان با بافت چربی خود بیمار آزمایش شده است ، اما نتایج محدودی به همراه داشته است. به عنوان مثال ، بزرگ کردن سینه در سیدخندان می تواند با برداشتن بافت چربی انجام شود. با این حال ، تزریق چربی یک روش کاملاً دائمی نیست. ماده اصلی پروتز  سینه ، سیلیکون موجود در سطح خارجی پروتز است. هر پروتز مزایا و معایب خاص خود را دارد. این موارد باید قبل از عمل به تفصیل مورد بحث قرار گیرد و همراه با پزشک تصمیم گرفته شود که از کدام مورد استفاده شود.

3 7

پروتز سینه سیلیکونی چیست؟

محصولات حاوی سیلیکون برای اهداف دیگر در صنعت آرایشی و پزشکی نیز استفاده می شود. پروتزهای سینه ساختاری شبیه بادکنک دارند که به شکل سینه تهیه شده اند.

آنچه باید قبل از جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان بدانید

اگر بیمار بالای 40 سال سن داشته باشد ، قبل از عمل معاینات رادیولوژیکی به نام ماموگرافی و در صورت لزوم سونوگرافی انجام می شود. هر جراحی خطرات عمومی و مخصوص خود را دارد. ادم و درد در ناحیه سینه از جمله شکایات بعد از عمل است. خونریزی و عفونت ناشی از جراحی شرایط نادری است برخی از بیماران از افزایش یا کاهش حساسیت نوک سینه ها یا بی حسی اطراف برش بعد از عمل شکایت دارند.

در جراحی بزرگ کردن سینه ، ممکن است پروتز مشکلاتی داشته باشد. ممکن است به دلیل ایجاد غشایی به نام کپسول در اطراف پروتز ، سفت و باریک شود. غشای نازک هیچ مشکلی ایجاد نمی کند در صورت وجود غشای با ضخامت متوسط ​​، کمی سفتی در سینه ها و تمایز در پایه سینه مشاهده می شود.

در موارد نادر ، بدن ممکن است این ماده خارجی را نپذیرد ، سعی می کند یک غشاء ضخیم در اطراف پروتز ایجاد کند، و گاهی اوقات آن را از بدن بیرون می اندازد. در صورت تشکیل کیست ضخیم ، گاهی عدم تقارن در سینه ها مشاهده می شود. در صورت انقباض کپسولی خفیف و متوسط ​​، می توان ماساژ خارجی و جراحی های اضافی را برای برداشتن کپسول اطراف پروتز انجام داد.

4 7

فرد می تواند 2 ماه پس از جراحی روی صورت خود دراز بکشد. گاهی اوقات نشت محتویات پروتز به بیرون از بادکنک دیده شده است. در صورت استفاده از پروتز پر از ژل ، این مواد به فضاهای بافتی نشت می کنند و باعث ایجاد توده می شود.

در صورت استفاده از پروتز پر از سرم ، نمک پر شده در پروتز ممکن است از پروتز به فضاهای بافتی نشت کند ، در این حالت سرم نشت شده به سرعت توسط بافت بدن جذب می شود بدون این که آسیبی به بدن وارد شود. ماموگرافی و معاینه جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان که روی سینه ها با پروتز انجام می شود مشکلی ایجاد نمی کند. پروتز به عنوان شکافی در ماموگرافی در نظر گرفته می شود.

قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان ، باید به طور دقیق در مورد مشکلی که شما را آزار می دهد و انتظارات خود ، با پزشک مشاوره کنید.

2 9

مراحل جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان

جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان تحت بیهوشی عمومی در اتاق عمل تحت شرایط بیمارستانی انجام می شود و حدود 1-2 ساعت طول می کشد. یک برش جراحی 4-5 سانتی متری برای قرار دادن پروتز باز می شود. نوع این برش می تواند یکی از موارد زیر باشد:

تاشو زیرامامری (Submammarian)

قسمت پایین سر سینه (Circumareolar)

زیر بغل (آلسیل).

اخیراً ، پروتز را می توان با ورود به اطراف ناف ، به صورت آندوسکوپی قرار داد. با این حال ، این روش هنوز به طور گسترده پذیرفته نشده است. بسته به ساختار پستان بیمار ، پروتز را می توان در پشت بافت سینه یا پشت ماهیچه سینه قرار داد. هر کاربرد مزایا و معایب خود را دارد و این جزئیات باید قبل از جراحی بزرگ کردن سینه در سیدخندان مورد ارزیابی قرار گیرد.

فهرست