جراحی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی - گروه جراحی زیبایی سهند

در بانوان سینه نه تنها از نظر زیبایی ، بلکه از نظر سلامتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اندازه سینه از وضعیت بدن یک زن تا ظاهر او و حتی روانشناسی او بسیار مهم است. به همین دلیل ، جراحی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی یکی از کاربردی ترین عمل جراحی زیبایی است.

جراحی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی به عنوان یکی از پرکاربردترین روش های جراحی در جراحی زیبایی و پلاستیک در جهان پذیرفته شده است. این روش نه تنها برای اهداف زیبایی ، بلکه در مواردی که شکل سینه به طور مادرزادی تغییر شکل داده است نیز انجام می شود. جراحی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی برای افرادی که اندازه سینه آنها نامتقارن باشد ؛ در افرادی که سینه هایشان به دلیل سرطان برداشته شده است، همچنین برای افرادی که دچار تغییر شکل سینه به دلیل بارداری یا شیردهی هستند ، استفاده می شود.

3 2

جراحی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی چیست؟

ساختار سینه ، در زیبایی زنان دارای مفهوم نمادین است و در اعتماد به نفس زنان از جایگاه مهمی برخوردار است. بسیاری از افرادی که از اندازه سینه های خود ناراضی هستند ، شروع به تحقیق در مورد موضوع جراحی بزرگ کردن سینه و انجام جراحی بزرگ کردن سینه می کنند.

جراحی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی نامی است که برای بزرگ کردن سینه و یا تغییر شکل سینه فرد در نظر گرفته می شود. این روش با استفاده از پروتز سیلیکونی یا با کمک تزریق چربی انجام می شود و پس از جراحی بزرگ کردن سینه ، حجم سینه افزایش می یابد.

2 4

آنچه باید قبل از جراحی بزرگ کردن سینه بدانید و بهترین افراد برای جراحی چه کسانی هستند؟

 

 1. در صورت بچه دار شدن بعد از عمل جراحی بزرگ کردن سینه ، مشکلی در شیردهی به نوزاد وجود ندارد. پروتزهایی که روی سینه قرار می گیرند هیچ ارتباطی با مجاری شیر ندارند ، بنابراین تداخلی در شیردهی ایجاد نمی شود. اما ما در کلینیک زیبایی سهند توصیه می کنیم بعد از بارداری این جراحی را انجام دهید زیرا هنگام شیر دادن به نوزاد سینه دچار تغییر شکل می شود.
 2. اگر بالای 18 سال سن دارید و تصمیم گرفته اید عمل جراحی را مطابق میل خود انجام دهید ، نکاتی وجود دارد که باید قبل از عمل به آنها توجه کنید.
 3. خود شما باید برای عمل جراحی بزرگ کردن سینه تصمیم بگیرید. شما نباید تحت تأثیر شخص دیگری تصمیم به بزرگ کردن سینه بگیرید. باید به خاطر داشته باشید که این یک عمل جراحی است. اگر از سینه های خود راضی نیستید یا می خواهید به دلیل سلامتی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی را انجام دهید ، می توانید با کلینیک زیبایی سهند تماس بگیرید.
 4. در معاینه قبل از عمل ، باید مناسب ترین اندازه را برای بدن خود انتخاب کنید. به دلیل این که ساختار بدن هر فرد متفاوت از یکدیگر است ، شکل سینه متفاوتی برای هر آناتومی وجود دارد. محل سینه با توجه به ساختار آناتومیکی هر زن و نتایج معاینه پزشک تعیین می شود. اگرچه زمان عمل تقریباً 45-90 دقیقه است ، اما متوسط ​​زمان بهبودی 1.5 ماه است.
 5. ارتباطی که قبل از جراحی بزرگ کردن سینه با پزشک خود برقرار می کنید ، نگرانی های شما را قبل و بعد از جراحی تا حد زیادی برطرف می کند.
 6. اندازه سینه بر اساس فرم بدن شما تعیین می شود. عرض قفسه سینه ، عرض قاعده سینه و ارتفاع قد موضوعاتی است که هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه سینه باید مورد توجه قرار گیرد. هنگامی که با توجه به این پارامتر ها تصمیم گیری می شود ، اطمینان حاصل می شود که هر دو سینه دارای اندازه مساوی ، سینه بیرون زده نیست و همچنین طبیعی می باشد. نکته مهم در اینجا ارائه یک تصویر زیبا است.
 7. نکته دیگری که قبل از عمل باید تعیین شود محل قرارگیری سیلیکون است.
 8. قبل از عمل جراحی بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی ، باید از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین ، ویتامین E و کوآنزیم Q به مدت ده روز اجتناب شود. این داروها بر روند بهبودی شما پس از عمل جراحی تأثیر منفی می گذارد.
 9. اگر بیماری سیستمیک و آلرژیک دارید و دارویی که به طور مرتب استفاده می کنید ، باید پزشک خود در این ارتباط اطلاع دهید.
 10. اگر سیگاری هستید ، باید پزشک خود را مطلع کنید.
 11. چند روز قبل از بزرگ کردن سینه در سهروردی شمالی ، برای جلوگیری از درد عضلانی ، باید از ورزش های سنگین اجتناب کنید.
 12. همانطور که پزشک به شما اطلاع می دهد ، نباید شب قبل از عمل بعد از زمان معینی آب بنوشید.

فهرست