جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی

جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی ، ماموپلاستی و افزایش حجم سینه که در بین مردم به عنوان “جراحی سیلیکون” نیز شناخته می شود ، از جمله جراحی های زیبایی می باشد که طرفدار بسیار زیادی دارد.

در جراحی بزرگ کردن سینه ، پروتزهای سینه زیر بافت سینه یا ماهیچه های قفسه سینه قرار می گیرند.

جراحی سیلیکون

بعد از عمل های بزرگ کردن سینه ، بسیاری از زنان رضایت کامل دارند زیرا این جراحی زیبایی بیمار را افزایش می دهد و اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد. اگر به دنبال بزرگ کردن سینه هستید ، با یک جراح پلاستیک مشورت کنید. اطمینان حاصل کنید که تمامی اطلاعات در مورد عمل جراحی شامل خطرات احتمالی ، عوارض و مراقبت های بعد از عمل را بدست آورید.

دلایل انجام عمل جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی برای هر بیمار متفاوت می باشد. هر فرد به دلایل و اولویت های مختلف در مورد جراحی بزرگ کردن سینه تصمیم می گیرد.

جراحی بزرگ کردن سینه برای کدام بیماران ترجیح داده می شود؟

اگر احساس می کنید سینه های شما خیلی کوچک است ، شما یک کاندید مناسب برای جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی می باشید. اگر یکی از سینه های شما کوچکتر از دیگری است ، ممکن است جراحی سیلیکون برای شما مناسب تر باشد. اگر سینه های شما تغییر شکل داده اند ، سینه های شما گود شده است ، سینه های شما بعد از بارداری شل و کوچک شده است ، شما کاندید مناسبی برای برای جراحی زیبایی سینه در بهشتی می باشید.

اگر یکی یا هر دو سینه شما برداشته شده یا قسمتی از سینه شما برای سرطان سینه برداشته شده است ، ممکن است برای بازسازی سینه نیاز به جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی داشته باشید. اگر به دلیل فرم و اندازه کوچک سینه ، اعتماد به نفس شما کاهش یافته باشد ، زیبایی سینه بهترین گزینه برای شما می باشد.

اندازه گیری جهت انجام جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی

قبل از جراحی ، ارزیابی می کنیم که آیا شما برای جراحی بزرگ کردن کاندید مناسبی هستید یا خیر. ما به شما خواهیم گفت که آیا انتظارات شما واقع بینانه است یا خیر و شما را در تمام مراحل جراحی راهنمایی خواهیم کرد.

 

در ارزیابی قبل از جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی چه مواردی مورد توجه قرار می گیرد؟

در جلسه ارزیابی پیش از بزرگ کردن سینه ، اندازه ، وضعیت افتادگی و ظاهر سینه های شما و خواسته های شما پس از جراحی بزرگ کردن سینه مورد ارزیابی قرار می گیرد. شکل آناتومیک سینه مورد ارزیابی قرار می گیرد و مناسب ترین روش درمانی برای شما انتخاب می شود.

افرادی که می خواهند از جراحی زیبایی سینه استفاده کنند ، باید به برخی از نکات کلیدی توجه کنند:

 

  1. پروتزهای سینه سیلیکونی از افتادگی سینه شما جلوگیری نمی کند. جراحی لیفت و پروتز سینه در کنار همدیگر انجام می شود تا سینه های افتاده جمع شده و سینه ها لیفت شوند. در این روش علاوه بر جراحی بزرگ کردن سینه ، جراحی لیفت سینه نیز استفاده می شود.
  2. طول عمر پروتزهای سیلیکونی نامحدود نیست. به طور کلی ، طول عمر پروتزهای سیلیکونی سینه حدود 15 سال می باشد.
  3. عواملی مانند افزایش وزن یا کاهش وزن می تواند ظاهر سینه های شما را تغییر دهد. در این موارد ، ممکن است در آینده به برخی از مداخلات تکمیلی نیاز داشته باشد.
  4. اگر از پروتز سیلیکونی سینه استفاده کردید ، ممکن است علاوه بر ماموگرافی ، به تکنیک های تصویربرداری اضافی نیز نیاز داشته باشید.

جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی در چه شرایطی انجام می شود؟

جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی در شرایط اتاق عمل و در محیط کامل بیمارستانی انجام می شود. به دلیل این که زیبایی سینه تحت بیهوشی عمومی انجام می شود ، حضور یک متخصص بیهوشی و عقیم سازی اتاق عمل ضروری می باشد.

 

پروتز های سیلیکونی در جراحی بزرگ کردن سینه در کدام قسمت از سینه قرار می گیرد؟

در جراحی پروتز سینه سیلیکونی ، پروتز اغلب از طریق برش هایی که در 3 قسمت مختلف ایجاد می شود ، قرار داده می شود.

  1. زیر شیار سینه (زیر خط سینه)
  2. از مرز پایین قسمت قهوه ای سینه (آرئول)
  3. مرز سینه تا زیر بغل (زیر بغل)
  4. در اطراف ناف

چگونه می توان مناسب ترین اندازه پروتز سینه را انتخاب کرد؟

پروتز سینه انتخاب شده در جراحی بزرگ کردن سینه بستگی به قطر سینه ، عرض ، ارتفاع ، بافت و وضعیت سینه و البته انتظارات شما دارد. در طول جلسه مشاوره ، این عوامل یک به یک مورد ارزیابی قرار می گیرند.

تصویر جراحیتصویر جراحیقیمت جراحی بزرگ کردن سینه در بهشتی چقدر است؟

قیمت جراحی بزرگ کردن سینه به عوامل متعددی وابسته می باشد. مارک ، نوع و حتی شکل پروتز سینه سیلیکونی مورد استفاده قیمت جراحی را تحت تاثیر قرار می دهد. بیمارستان و تجهیزات آن که در آن عمل جراحی بزرگ کردن سینه انجام می شود نیز از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت زیبایی سینه با بزرگ کردن سینه در بهشتی می باشد. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت جراحی بزرگ کردن سینه و مشاوره با ما تماس بگیرید.

(منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست