جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح - گروه جراحی زیبایی سهند

جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح

به دلیل اثرات فیزیکی و هورمونی مانند افزایش و کاهش سریع وزن و بارداری که باعث می شود پوست شکم حالت ارتجاعی خود را از دست بدهد ، افتادگی پوست شکم اتفاق می افتد. این تغییر شکل با کاهش کیفیت پوست شکم و ترک ها همراه است. بارداری و چاقی همچنین بار اضافی را بر عضلات شکم تحمیل می کند و تغییر شکل نیز در عضلات شکم مشاهده می شود. برای درمان این مشکلات جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح توصیه می شود.

4 1ابدومینوپلاستی چیست؟

 

ابدومینوپلاستی (جراحی کشش شکم) روشی است که برای حل مشکلات پوستی ناحیه شکم مورد استفاده قرار می گیرد. در ابدومینوپلاستی پوست زیر شکم با استفاده از جراحی برداشته می شود. در این روش درمانی پوستی که کیفیت پایینی دارد ، برداشته  می شود. هدف ما نه تنها از بین بردن پوست اضافی در ناحیه شکم است ، بلکه فرم دادن به بدن یا به عبارت دیگر پیکر تراشی است.

 

استفاده از لیپوساکشن شکم باعث افزایش موفقیت آمیز ابدومینوپلاستی می شود. به دلیل این که ساختارهای عروقی و عصبی در روش لیپوساکشن کلاسیک آسیب می بینند ، در صورتی که همراه با ابدومینوپلاستی انجام شود ، نمی توان به آسانی در هر ناحیه ای از بدن این جراحی را انجام داد. در این روش از لیپوساکشن یه شکل محدود استفاده می شود زیرا باید از عروق تغذیه کننده پوست محافظت کنیم.

امروزه به لطف فناوری لیپوساکشن پیشرفته، لیپوساکشن را می توان تقریباً در هر ناحیه ای بدون آسیب رساندن به ساختارهای عروقی و عصبی انجام داد. ما این روش را “ابدومینوپلاستی ترکیبی” می نامیم. (ابدومینوپلاستی+ لیپوساکشن =  ابدومینوپلاستی ترکیبی)

 

3

ابدومینوپلاستی در مفتح

جراحی شکم یا جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح تهران تنها برای کشش و تغییر شکل شکم انجام نمی شود. در جراحی شکم ، امکان تغییر شکل عضله در عضلات شکم به مرور زمان ، تولد یا افزایش وزن نیز وجود دارد.

ترمیم عضلات انجام شده در حین جراحی شکم را ترمیم دیاستاز می نامند. در حین جراحی شکم ، می توانیم چربی واقع در ناحیه کمر و بالای شکم را با لیپوساکشن پیشرفته برداریم.

 

بسیاری از مردان و زنان از چربی و افتادگی در ناحیه زیر شکم شکایت دارند. تمایل بدن به تجمع چربی در ناحیه زیر شکم زیاد است. بارداری ، جراحی سزارین ، جراحی شکم و افزایش و کاهش وزن باعث کاهش کیفیت پوست به ویژه در قسمت تحتانی شکم و افزایش چربی می شود. شکم بسیاری از زنانی که زایمان کرده اند شل شده و با تجمع چربی تغییر شکل می دهد که حتی اگر لاغر شوند، از بین نمی رود.

2 1

جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح چگونه انجام می شود؟

نسبت به اندازه تغییر شکل شکم (افتادگی شکم ، ترک شکم) ، چارچوب روش درمانی مشخص می شود. با توجه به نوع جراحی، جراحی شکم می تواند 2-4 ساعت طول بکشد ، مینی ابدومینوپلاستی در مفتح می تواند حدود 2 ساعت طول بکشد. برش های ایجاد شده ، زیر لباس زیر باقی می ماند. برشی که در جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح ایجاد می شود کوچکتر از دیگر کلینیک ها می باشد ، بنابراین جای زخم کوچکتر خواهد بود. در مینی ابدومینوپلاستی ، شکل ناف شکم تغییر نخواهد کرد.

 

در حین جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح ، جداسازی و درمان ضعف در عضلات شکم (diastasis recti) نیز قابل انجام است. جراحی ابدومینوپلاستی در شرایط کاملا بیمارستانی و در اتاق عمل انجام می شود. علاوه بر تجربه پزشکی که جراحی را انجام می دهد ، بیمارستان محل انجام جراحی ، نوع بیهوشی انجام شده ، اتاق عمل و مراقبت های بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در مفتح نیز اهمیت دارد. بخیه ها به صورت بخیه های پنهان زیبایی هستند و بخیه نیازی به برداشته شدن ندارند. زیرا این بخیه ها از مواد محلول استفاده می کنند که به مرور زمان حل می شوند.

 

 

فهرست