جراحی ابدومینوپلاستی در سیدخندان   - گروه جراحی زیبایی سهند

ابدومینوپلاستی در سیدخندان یک عمل جراحی زیبایی است که شامل برداشتن بافت چربی و پوست اضافی در ناحیه وسط و پایین شکم است. در جراحی شکم ، سفتی و کشیدگی عضلات دیواره شکم انجام می شود ، پوست و چربی اضافی برداشته می شود و ظاهر شکم صاف می شود. ابدومینوپلاستی عموماً برای افرادی مناسب است که در اثر بارداری ، افزایش وزن و کاهش وزن دچار افتادگی پوست شکم و تغییر شکل ماهیچه در این ناحیه شده اند.

یکی از شناخته شده ترین عوارض جانبی کاهش وزن شدید ، شل شدن و افتادگی پوست در ناحیه شکم است. بیشتر اوقات ، افتادگی شکم می تواند بیمار را ناراحت کند ، به ویژه برای مادرانی که چند بار زایمان کرده اند. مادرانی که دوران حساسی را پشت سر می گذارند ، نمی توانند منتظر بمانند تا شکم متناسب و زیبا با جراحی ابدومینوپلاستی در سیدخندان داشته باشند.

برای سفت کردن مجدد پوست شل شده شکم و ترمیم ماهیچه های بدشکل شکم می توانید جراحی ابدومینوپلاستی در سیدخندان را انجام دهید. هدف ابدومینوپلاستی دستیابی به فرم بدنی است که همه رویای آن را دارند.

tummy tuck recovery time at Suite 1 Level 1 376 New South Head Road Double Bay NSW 20282

آیا جراحی ابدومینوپلاستی در سیدخندان گزینه مناسبی برای من هست؟

قبل از تصمیم گیری در مورد ابدومینوپلاستی در سیدخندان ، تعیین میزان جدایی و افتادگی عضلات در ناحیه شکم حائز اهمیت است.

به خصوص در اولین معاینه ، باید بررسی شود که آیا پوست شکم در حالت نشسته و ایستاده افتاده و آیا ماهیچه های شکم با معاینه دستی از هم جدا شده اند یا خیر. در صورت وجود فتق در شکم ، ابدومینوپلاستی در سیدخندان  نسبت به میزان افتادگی پوست می تواند به دو روش مختلف انجام شود.

43

ابدومینوپلاستی کامل

هدف از جراحی ابدومینوپلاستی کامل شکم ، رفع 3 مشکل اساسی است:

ظاهر شل پوست

عضلات جدا شده و آسیب دیده در ناحیه شکم

پوست آویزان

با جراحی کامل جراحی شکم :

افتادگی پوست شکم ترمیم می شود

با ابدومینوپلاستی در سیدخندان ، می توانید شکمی صاف تر داشته باشید

عضلات شکم سفت می شوند.

ابدومینوپلاستی در سیدخندان و جراحی فتق را می توان با هم انجام داد.

دیاستاز رکت یا جداسازی شکم چیست؟

جداسازی ماهیچه یا diastesis recti در 60 درصد مادران دیده می شود. Diastasis recti ، جداسازی ماهیچه های شکمی ، در بین زنانی که زایمان کرده اند شایع است. رحم عضلات شکم را کش می دهد تا با اندازه نوزاد سازگار شود. در حاملگی های تک ، دوقلو یا چند قلویی ، فشار در شکم افزایش می یابد.

ماهیچه ها ساختار طبیعی خود را از دست می دهند و بیش از حد کشیده می شوند و خط میانی را ترک می کنند. در پایان دوران بارداری ، بزرگ شدن شکم زنان 9 تا 35 سانتی متر است. این رشد در شکم منجر به جدا شدن ماهیچه های شکم یا پارگی ماهیچه می شود. برای این تغییر شکل در عضلات شکم ، باید با مداخله جراحی ترکیب شود.

با جراحی ابدومینوپلاستی در سیدخندان ، این ماهیچه ها در ناحیه شکم به خط میانی آورده می شوند و ماهیچه های شکم محکم بخیه می شوند تا ظاهر قبلی خود را بازیابند. به این ترتیب از فتق و تغییر شکل های بزرگتر شکمی که ممکن است در آینده رخ دهد جلوگیری می شود.

جراحی ابدومینوپلاستی در سیدخندان چگونه انجام می شود؟

ابدومینوپلاستی در سیدخندان عملی است که باید در بیمارستان انجام شود. جراحی کامل و مینی تاک شکم تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. جزئیات روش انجام شده در نتیجه مشاوره با پزشک مشخص می شود.

ابدومینوپلاستی نسبت به اندازه ناحیه افتاده و ترکیب ابدومینوپلاستی در سیدخندان و لیپوساکشن 4-6 ساعت به طول می انجامد. اغلب یک خط برش ایجاد می شود که می تواند زیر لباس زیر پنهان شود و 8 تا 10 سانتی متر زیر ناف باقی می ماند. پوست شکم تا ناحیه بالای ناف بالا می رود.

3 8

چه کسانی برای جراحی ابدومینوپلاستی کامل مناسب هستند؟

شل شدن و افتادگی پوست شکم در افرادی رخ می دهد که مقدار زیادی از وزن خود را از دست داده اند. حتی در افراد با اندازه طبیعی و وزن متوسط ​​، گاهی اوقات ممکن است مقداری اضافی ، شل شدن و افتادگی شکم در شکم ایجاد شود.

مهمترین علل افتادگی شکم عبارتند از ؛ سستی و تغییر شکل سریع پوست شکم به دلیل منشا ژنتیکی ، حاملگی های متعدد ، انجام جراحی و تغییرات وزن بیش از حد. ابدومینوپلاستی که شامل برداشتن پوست و بافت چربی زیر جلدی ، سفت شدن ماهیچه ها ، بخیه زدن پوست شکم و بازسازی شکم است.

اگر می خواهید شکمی صاف تر داشته باشید ، جراحی ابدومینوپلاستی در سیدخندان مناسب ترین راه حل برای شما خواهد بود. ابدومینوپلاستی اجازه می دهد چربی اضافی و پوست اضافی برداشته شود. در برخی موارد ، ممکن است نیاز به ترمیم عضلات شل و جدا شده باشد.

فهرست