جراحی ابدومینوپلاستی در بهشتی - گروه جراحی زیبایی سهند

ابدومینوپلاستی در بهشتی افتادگی پوست شکم را تحت جراحی قرار می دهد و بیشتر مواقع این مشکل در زنان مشاهده می شود. مردان نیز به دلیل تغییر شکل در ناحیه شکم و پوست شکم و ماهیچه ها به دلیل افزایش وزن ، دچار افتادگی و شل شدن در پوست شکم می شوند. مهمترین عامل ایجاد مشکلات زیبایی در ناحیه شکم در زنان بارداری است. کاهش چشمگیر وزن همچنین منجر به شل شدن و افتادگی پوست شکم می شود. با انجام ابدومینوپلاستی در بهشتی ، دیواره قدامی شکم تنگ می شود ، ماهیچه های شکمی سفت می شوند و افتادگی پوست اضافی همراه با چربی برداشته می شود.

2 2

ابدومینوپلاستی در بهشتی چگونه انجام می شود؟

نسبت به روش جراحی مورد استفاده ابدومینوپلاستی در بهشتی ممکن است 2 تا 5 ساعت طول بکشد. معمولاً یک خط برش زیر شکم ایجاد می شود د و 8 تا 10 سانتی متر زیر ناف و بالای ناحیه مویی زیر شکم باقی می ماند که ما آن را پوبیس می نامیم. این عمل جراحی را به عنوان یک سزارین طولانی تر در نظر بگیرید. برش دوم در اطراف ناف برای انتقال ناف به محل جدید خود ایجاد می شود. پس از اتمام عمل جراحی ، خط برش با یک بخیه پنهان در زیر پوست بسته می شود و با پانسمان پوشانده می شود.

یک یا دو لوله به نام درین قرار داده می شود تا مایع اضافی جمع آوری شده و از ناحیه شکم خارج شود. در حین جراحی شکم ، معمولاً از کاتتر ادراری فقط برای روز اول استفاده می شود. پس از ایستادن بیمار ، سوند ادراری خارج می شود.

3 2

قبل از عمل جراحی زیبایی شکم چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

در این دوره ، جراح ابدومینوپلاستی در بهشتی نکاتی را که باید رعایت شود به شما یادآوری می کند.

در صورت سیگار کشیدن ، باید از 2 هفته قبل تا 2 هفته پس از عمل جراحی ابدومینوپلاستی در بهشتی استراحت کنید.

در دوره بهبودی پس از جراحی ، نباید زیاد زیر نور آفتاب بمانید.

مصرف ویتامین E و آسپرین را در این مدت متوقف کرده و از رژیم های غذایی سنگین قبل از عمل خودداری کنید. سرماخوردگی یا عفونت ممکن است باعث تاخیر در جراحی شود.

برنامه ریزی جزئیات ابدومینوپلاستی در بهشتی قبل از عمل جراحی انجام می شود. در هنگام مشاوره عکاسی های لازم برای مقایسه دوره قبل و بعد از عمل انجام می شود.

آیا می توانم برای دومین بار جراحی ابدومینوپلاستی در بهشتی انجام دهم؟

شما می توانید با خیال راحت حدود 1 سال پس از جراحی قبلی خود ، دومین عمل جراحی ابدومینوپلاستی در بهشتی را انجام دهید. در جراحی دوم اگر می خواهید چربی خود را بردارید ، باید به شما یادآوری کنیم که در این جراحی می توان چربی بسیار محدودی از ناحیه شکم برداشت.  به دلیل این که در این ناحیه قبلا جراحی انجام شده ، گردش خون زیر حد نرمال در نظر گرفته می شود و در صورت امکان اقداماتی مانند برداشتن چربی انجام نمی شود.

4 3

زخم های جراحی زیبایی شکم چقدر دیده می شوند؟

زخم شکم شما می تواند به راحتی در لباس زیر پنهان شود. خط صورتی نازک به تدریج تغییر رنگ می دهد و سفید رنگ می شود. با استفاده از کرم های جای زخم و نوارهای سیلیکونی که توسط پزشک توصیه شده است می توانید جای زخم جراحی شکم را تا حد زیادی پنهان کنید.

 

آیا می توان لیپوساکشن را در کنار ابدومینوپلاستی در بهشتی انجام داد؟

پاسخ این سوال در تکنیکی که پزشک شما استفاده می کند پنهان شده است. در تکنیک های کلاسیک ، برداشتن چربی همراه با این جراحی امکان پذیر نیست. به دلیل این که جراحی ابدومینوپلاستی در بهشتی با جدیدترین تکنیک ها ساده سازی شده است ، چربی شکم را می توان به  مقدار دلخواه خارج کرد. در این ارتباط با جراح زیبایی کلینیک زیبایی سهند مشورت کنید.

 

چه مدت بعد از جراحی زیبایی شکم می توانم به روند عادی زندگی خود بازگردم؟

در چند روز اول پس از عمل جراحی شکم ، این ناحیه متورم می شود. همچنین احساس درد و ناراحتی طبیعی است. درین های گذاشته شده در حین عمل جراحی معمولاً در روز دوم برداشته می شوند.

اگرچه در روز اول پس از جراحی در ایستادن با مشکل روبرو می شوید ، اما پیاده روی پس از چند روز قابل انجام است. برداشتن بخیه ، پانسمان ، استحمام و استفاده از کرست بستگی به وضعیت بیمار و نظر تخصصی جراح دارد.

قیمت جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی در بهشتی

لطفاً برای اطلاع از قیمت جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی در بهشتی با کلینیک زیبایی سهند تماس بگیرید.

فهرست