فرآیند ذوب کردن پرکننده نامناسب لب ها و قیمت این روش درمانی - گروه جراحی زیبایی سهند

هنگامی که پرکردن لب توسط پزشکان متخصص انجام می شود ، نتایج کلی از نظر زیبایی ظاهری مشکلی ندارد و مواجهه با وضعیت ناسازگاری یا خارج از انتظار دشوار است. با این حال ، ممکن است این وضعیت پیش آمده باشد و انجام فرآیند انحلال پرکردن لب ضروری باشد.

راحتی روند درمان و یکپارچگی زیبایی در برنامه های پر کننده لب بسیار اهمیت دارد. باید در مورد پزشکی که برای انجام برنامه پر کردن لب انتخاب می کنید ، کاملاً تحقیق کنید و انتخاب دقیقی در این زمینه داشته باشید. هنگامی که ذوب شدن لب ها مورد نیاز می باشد ، شرایط بیمار باید به طور کامل بررسی شود ، از چه روشی برای پر کردن لب استفاده شده و کدام مواد پر کننده ترجیح داده شد ، این اطلاعات را باید در روند درمان لحاظ کنیم. به این دلیل برنامه های پر کردن دائمی لب توصیه نمی شود.

ذوب کردن پرکننده لب ها چیست؟

در حالی که پرکننده های لب به دلیل نتایج دائمی و باورنکردنی که به دست می آورند روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند، داشتن گزینه ای برای معکوس کردن روند درمان نه تنها برای اطمینان از نتایج ایده‌آل، بلکه برای محافظت از شما نیز اهمیت دارد.

متأسفانه ، روزی در مطبوعات نمی باشد که پرکننده های پوستی و کاربردهای افزایش حجم لب ، پزشکان را ملزم به باطل کردن مدرک پزشکی یا آموزش پزشکی مربوطه می کند!

کبودی بعد درمان ذوب پرکننده

حوادث مختلف در پر کردن در مطبوعات قابل مشاهده است، دلیل اصلی این اتفاق مراجعه افراد به مراکز غیر متخصص که فیلرهای پوستی را با قیمتی ارزان تر نسبت به کلینیک های تحت نظر پزشک متخصص ارائه می دهند. در حالی که انجام دادن این روش با هزینه کمتر ممکن است وسوسه کننده باشد. اما ممکن است خود را در معرض خطر قرار دهید و نیاز به ذوب کردن پرکننده لب دارید.

فرآیند ذوب کردن پر کننده لب ها

افرادی که آموزش کافی ندارند یا حتی گاهی اوقات اصلاً آموزش نمی بینند ، به احتمال زیاد باعث آسیب به چهره و زیبایی شما می شوند! در صورت مراجعه به مراکز غیر معتبر ، شرایط زیر ممکن است ایجاد شود:

  1. تزریق نامناسب پرکننده می تواند رگ ها یا شریان ها را مسدود کرده و در صورت خارج نکردن به موقع پرکننده منجر به تورم ، عفونت و حتی تخریب دائمی بافت شود.
  2. اگر پرکننده بافت اطراف چشم را مسدود کند ، احتمال از دست دادن بینایی دائمی وجود دارد.
  3. اگر پرکننده بیش از حد نزدیک به سطح لب شما تزریق شود ، ممکن است برجستگی ها و کیست های سفتی در این ناحیه ظاهر شود که باعث می شود لب های شما ناهموار به نظر برسند.
  4. پرکننده نامناسب می تواند با گذشت زمان روی خط لب شما حرکت کند و باعث شود در نواحی اشتباه متورم به نظر برسید.
  5. پر شدن بیش از حد می تواند باعث کبودی ، درد ، تغییر رنگ و حساسیت لب ها شود.

با محبوبیت روزافزون این مراکز بدون مجوز، تقاضا برای برداشتن پرکننده های لب نیز طبیعتا در حال افزایش می باشد و بیشتر افراد خواهان بازگرداندن لب های طبیعی خود می باشند. بنابراین ، باید در مورد انتخاب پزشکی که تجربه کافی را دارد و می داند چه کاری انجام می دهد ، به خوبی باید تحقیق شود. همچنین برای بیمارانی که می خواهند حجم لب های پر شده خود را کاهش داده و به ظاهر طبیعی تری برسند ، می توان از کاهش حجم لب استفاده کرد.

پر کردن بیش از حد لب

باید  به پزشکانی که در زمینه سلامت پوست متخصص هستند در این زمینه اعتماد کنید. یک برنامه کاربردی موفق با دستان مجرب یک متخصص با تجربه محقق می شود.

 بدون انجام تحقیق و تفحص مناسب اقدام به پر کردن لب خود نکنید.

ذوب کردن پرکننده لب چقدر طول می کشد؟

ممکن است پرکننده هایی از مارک های مختلف روی ناحیه لب اعمال شده باشد ، اول از همه ، برای ذوب شدن این فیلر ها باید یک پرکننده لب غیر دائمی باشد. پرکننده های مبتنی بر هیالورونیک به طور کلی برای فرآیندهای ذوب مناسب می باشند. همچنین با توجه به اطلاعات ارائه شده در این زمینه ، درخواست های دائمی برای پر کردن درخواست نمی شود.

پرکردن لب شکل کارتونی

فرآیند ذوب کردن پر کننده لب به طور متوسط ​​نیم ساعت طول می کشد ، این فرایند را می توان شامل معاینه اولیه و فرایند عمل دانست. هنگامی که هیالورونیداز به بافت تزریق می شود ، به سرعت بر اسید هیالورونیک تاثیر می گذارد ، زمان پردازش مدت کوتاهی حدود 2 دقیقه می باشد. اما زمان رسیدن به نتیجه مورد نظربه طور متوسط ​​24 تا 48 ساعت طول می کشد. انجام دادن تنظیمات کوچک برای نتیجه بالینی بهتر توصیه می شود.

دوز هیالورونیدازی که برای این روش استفاده می شود بستگی به حالت وشکل ذرات پرکننده دارد که قبلاً استفاده شده است، پیوندهای عرضی می توانند وضعیت را تغییر دهند و تراکم فیلر نیز اهمیت دارد. به همین دلیل ، دوره مصرف بیمار باید با دقت و به خوبی اطلاع رسانی شود.

چگونه می توان فیلر لب را ذوب کرد؟

ذوب شدن پرکننده لب یک روش درمانی است که می توان از آن برای شکستن پرکننده های پوستی به راحتی با تاثیر گذاری سریع تر استفاده کرد. درمان با تزریق آنزیم هیالورونیز که به طور طبیعی در بدن شما وجود دارد ، به لب ها انجام می شود. هنگامی که از پرکننده لب استفاده می کنید ، سطوح پایین هیالورونیداز به طور طبیعی دلیل شکستن آنها و از بین رفتن فیلرها در طول زمان است.

اگر می خواهید پرکننده ها سریعتر حل شوند ، می توانید درخواست کنید که دوزهای ایمن و غلیظ تری از هیالورونیداز برای تجزیه اسید هیالورونیک در پرکننده انجام می شود ، استفاده شود.

تصویر بعد از درمان پر کردن لب

در حالی که پرکننده های پوستی را می توان در محیط های ناامن خریداری و درمان کرد ، هیالورونیداز باید توسط پزشک متخصص تجویز شود. درمان زیبایی را در کلینیک های معتبر زیبایی انجام دهید ، اکیداً توصیه می شود که فقط توسط افراد متخصص، عمل جراحی افزایش حجم لب را انجام دهید.

عوارض جانبی انحلال پر کننده های لب

درمان برای از بین بردن بزرگ شدن لب با استفاده از هیالورونیداز عوارض جانبی جدی چندانی ندارد ، اما تورم 24-72 ساعت پس از درمان بسیار شایع است. همچنین ممکن است بعد از درمان به دلیل تزریق دچار کبودی روی لب شوید ، این التهاب طبیعی است. با این حال ، اگر سه تا چهار روز پس از درمان تورم ادامه داشته باشد ، باید با کلینیک تماس بگیرید.

در درمان انحلال بزرگ شدن لب ، مانند هر روش دیگری یک واکنش آلرژیک جزئی وجود دارد ، اما ممکن است عوارض جانبی دیگری نیز وجود داشته باشد. پزشک ممکن است آزمایشاتی را برای اطمینان از ایمنی درمان برای شما درخواست کند. اگر علائم آلرژیک رایج مانند خارش ، درد ، تنگی نفس یا هرگونه واکنش آلرژیک دیگر را تجربه کردید ، باید فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.

پس از چند روز ، لب های شما باید به حالت طبیعی خود باز می گردد و شما باید حداقل دو هفته قبل از انجام مجدد پر کردن لب صبر کنید. این به لب های شما زمان می دهد تا التیام پیدا کنند و دوز کامل هیالورونیداز توسط بدن تجزیه شود. این فاصله زمانی به دلیل محافظت از  فیلرهای جدید در مقابل مواد حلال می باشد.

روش های انحلال پرکننده های لب

روشی که در فرآیند ذوب کردن پر کننده لب استفاده می شود با استفاده از هیالورونیداز است که پوست به طور طبیعی به تولید آن ادامه می دهد. این اجازه می دهد تا فیلر با گذشت زمان ذوب شود ، به همین دلیل است که پر شدن به سرعت حل می شود.

قیمت ذوب شدن لب پر می شود؟

قیمت با توجه به تراکم منطقه تحت درمان متفاوت است ، قیمت فرآیندهای ذوب پرکننده نامناسب لب با توجه به شرایط متفاوت می باشد. ما به شما توصیه می کنیم که قیمت را در اولویت خود قرار ندهید.

آیا ذوب کردن پرکننده لب عوارضی جانبی دارد؟

اگر فردی که این روش را انجام می دهد متخصص باشد ، عوارض جانبی حداقل می باشد. ماده ای که در ذوب پرکن ها استفاده می شود می تواند به عنوان آنزیمی که بدن تولید می کند در نظر گرفته شود.

توصیه می کنیم در صورت بروز عوارض جانبی به نزدیکترین موسسه پزشکی مراجعه کنید.

(منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست