زیبایی و قیمت جراحی بزرگ کردن سینه در میرعماد - گروه جراحی زیبایی سهند

بزرگ کردن سینه در میرعماد یک عمل زیبایی است که روی سینه های کوچکی که به دلایل مختلف رشد خود را کامل نکرده اند یا بعد از شیردهی دچار تغییر شده اند ، انجام می شود. اندازه سینه که یکی از مهمترین ساختار بدن زن است و یکپارچگی زیبایی را تکمیل می کند ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

جراحی های بزرگ کردن سینه در میرعماد  نتایج کاملاً رضایت بخشی به همراه دارد. با پیشرفت فناوری ، جراحی بزرگ کردن سینه در میرعماد راحت تر ، طبیعی و سریعتر شده است.

4

زیبایی سینه برای داشتن فرم بدنی متناسب

اگرچه مفهوم زیبایی با توجه به ساختارهای فرهنگی و اجتماعی بسیار متفاوت است ، اما اخیراً خطوط تناسب بدن به عنوان اولین معیار برای درک زیبایی در نظر گرفته می شود. یکی از عناصری که به دستیابی به این نسبت کمک می کند ، سینه ها است. سینه هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند ، اندازه دو سینه یکسان است و شل نیست ، به بدن زن کمک می کند تا در کل زیبا به نظر برسد.

در اکثر افراد به دلیل تولد ، افزایش وزن ، اختلالات هورمونی و ویژگی های ژنتیکی ؛ ممکن است در اندازه سینه ها مشکلاتی وجود داشته باشد. در این موارد ، نتایج دلخواه را می توان با بزرگ کردن سینه در میرعماد به دست آورد.

2 12

الزامات جراحی بزرگ کردن سینه در میرعماد

  • افتادگی سینه بعد از تولد و شیردهی
  • عدم تناسب در بدن به دلیل کوچک بودن اندازه سینه ها
  • کاهش یا تغییر شکل سینه به دلیل کاهش وزن نا متوازن
  • عدم تناسب بین دو سینه
  • فرد با سینه های کوچک احساس ناقص بودن یا ناامنی می کند.

بزرگ کردن سینه در میرعماد با پروتز متداول ترین عمل جراحی بزرگ کردن سینه است. در پایان یک عمل جراحی که حدود 1 ساعت طول می کشد ، می توانید به حجم سینه مورد نظر خود برسید.

اندازه سینه اساساً به عوامل ژنتیکی بستگی دارد. بافت سینه برخی زنان به هورمون استروژن حساس است و از سن بلوغ رشد می کند. بافت سینه برخی از زنان به اندازه کافی حساس نیست و حجم پستان حتی در دوران بارداری تغییر نمی کند. اجازه ندهید این وضعیت شما را ناامید کند.

3 1

هنگام بزرگ کردن سینه در میرعماد باید به موارد زیادی توجه شود.

اولین سوالی که از ما پرسیده می شود ، اندازه سیلیکون سینه چقدر باید باشد؟

سیلیکون سینه بای متناسب با عرض قفسه سینه و برای فردی که از بیرون نگاه می کند غیر طبیعی به نظر نرسد. به همین دلیل است که اندازه را طوری تعیین می کنیم که طبیعی ترین ظاهر را داشته باشد. باید نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک و فرد باید به گونه ای به زندگی خود ادامه دهد که مشخص نباشد تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

جای زخم بعد از بزرگ کردن سینه در میرعماد روی پوست چقدر است؟

مهمترین مشکلی که بعد از جراحی بزرگ کردن سینه با آن روبرو می شویم ، این سوال است که چقدر زخم روی سینه باقی مانده است. بزرگ کردن سینه در میرعماد با برش های 4-5 سانتی متری انجام می شود. و از خط زیر سینه یا از جایی که نقطه قهوه ای اطراف نوک سینه شروع می شود انجام می شود تا جای زخم نامشخص باقی بماند.

به دلیل این که خط زیر بغل بعد از بزرگ کردن سینه مورد استفاده قرار می گیرد ، جای زخم نیز در آنجا قابل مشاهده نخواهد بود. به شکل غیرقابل تشخیص باقی می ماند. پس از یک سال ، به طور متوسط ​​، این آثار به نقطه می رسند. علاوه بر این ، زخم عمل در زنان با پوست تیره کمتر دیده می شود.

دوره بعد از عمل جراحی بزرگ کردن سینه در میرعماد

بزرگ کردن سینه در میرعماد را می توان با بیهوشی عمومی به طور متوسط ​​در مدت 45 دقیقه تا 1 ساعت انجام داد. بیماران می توانند یک روز پس از عمل به خانه بازگردند. آنها ممکن است دردی داشته باشند که با مسکن قابل تسکین است. بیماران می توانند در عرض یک هفته به زندگی عادی خود بازگردند. انواع فعالیت های ورزشی که به عضلات بازو و سینه فشار وارد نمی کند قابل انجام است.

در 3 هفته اول بسیار اهمیت دارد که بیمار دستان خود را بالا نیاورد و وسایل سنگین حمل نکند. نسبت به سرعت بهبودی زخم های بعد از عمل ، بسیار مهم است که زخم ها به مدت 1-2 ماه در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرند. بیمارانی که ورزش می کنند باید از سوتین تجویز شده توسط پزشک استفاده کنند. در 3 ماه اول باید از سوتین های بدون سیم و بافت نرم استفاده کرد. جراحی بزرگ کردن سینه در میرعماد مانع از شیردهی شما نمی شود.

فهرست