5 نکته ضروری برای جلوگیری از پر شدن بیش از حد هنگام پرکردن لب ها - گروه جراحی زیبایی سهند

5 نکته ضروری برای جلوگیری از پر شدن بیش از حد هنگام پرکردن لب ها

پرکردن لب

در چند سال اخیر برنامه افزایش حجم لب ، استفاده از پرکردن لب ها برای بزرگ کردن لب بسیار محبوب شده است. با این روش زیبایی هرکسی می تواند در کمتر از یک ساعت لب های جذاب و زیبایی داشته باشد. در پرکردن لب ها نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا مطمئن شوید به ظاهر دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد.

نکات ضروری برای جلوگیری از پر شدن بیش از حد هنگام پرکردن لب ها

1) انتظارات خود را به وضوح بیان کنید.

بدانید چه می خواهید ، اما از توصیه های متخصص خود نیز استفاده کنید. شما باید با متخصص خود در مورد نتیجه زیبایی مورد نظر خود صحبت کنید و مطمئن شوید که او نیازهای شما را درک کرده باشد. در این مرحله ، شما می توانید از اصطلاحاتی مانند “کامل” ، “ظاهری طبیعی” ، ” پر نشده” استفاده کنید. متخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی شکل مناسب لب های شما را انتخاب خواهند کرد. بنابراین ، این عملیات به صورت مناسب برای شما آماده سازی می شود.

زیاده روی در تزریق و از دست دادن زیبایی

کارشناسان توصیه می کنند که بدانید کدام فیلر را برای پرکردن لب ها استفاده می کنید و مطمئن شوید که نوع مناسب مواد را انتخاب کرده اید. بهترین مواد تزریقی باید حاوی هیالورونیک اسید باشد و یک ژل تأیید شده از طرف FDA برای افزایش حجم لب باشد. شما همچنین می توانید ژل های اسید هیالورونیک نسل جدید مانند Volbella را ترجیح دهید ، که تورم کمتری دارد و حجم طبیعی ایجاد می کند.

2) از آوردن عکس افراد مشهور به عنوان نمونه خودداری کنید.

شاید برای شما وسوسه انگیز باشد که از عکس یک فرد مشهور که لب هایش را بسیار دوست دارید به عنوان مثال استفاده کنید. همیشه امکان داشتن آن لب ها وجود ندارد. صادقانه بگویم ، لب های شخص دیگر ، مهم نیست چقدر زیبا به نظر برسند. آن لب ها می تواند برای شما یک فاجعه باشد.

ساختار لب مورد علاقه شما می تواند ویژگی های زیادی داشته باشد. اما نکته اینجاست که آنجلینا جولی یا تقلید صورت دیگری از لب های کایلی جنر ممکن است به خوبی کار نکند. از آنجا که ساختار صورت ، کیفیت پوست و سن عوامل بسیار مهمی هستند. هنگام بزرگ کردن لب و هنگام جستجوی نتایج طبیعی و زیبا ، این عوامل باید در نظر گرفته شوند.

3) مطمئن شوید که متخصص شما عوارض احتمالی را درک کرده است.

به طور کلی ، پر کردن ها عوارض بسیار کمی به جز تورم و کبودی ایجاد می کنند. با این حال ، متخصصی که عمل بزرگ کردن لب شما را انجام می دهد باید در هر صورت آماده باشد.

مطمئن شوید فردی که این عمل را انجام می دهید در این زمینه متخصص می باشد و نحوه برخورد با عوارض آشنایی دارد. اگر پروسه آنطور که انتظار داشتید پیش نرفت یا عارضه ای رخ داد ، متخصص شما باید هیالورونیداز در دسترس داشته باشد و پرکننده را سریعا حل کند.

4) در مورد روشی که متخصص زیبایی برای پر کردن لب استفاده می کند ، اطلاعات بگیرید.

روشی که متخصص زیبایی برای پر کردن لب

همه روش های پرکردن لب ها به یک روش انجام نمی شوند. در حالی که تکنیک های زیادی برای دستیابی به شکل دلخواه لب ها وجود دارد. نکته کلیدی که نباید تغییر کند این است که پرکردن لب ها باید در مقادیر کم در تمام نواحی که نیاز به تزریق دارند انجام شود. از تزریق پرکننده لب های حجیم به صورت موضعی باید اجتناب شود. اگرچه در مجموع از مقدار مشخصی از پرکننده ها استفاده می شود. اما در مواردی که وزن بیشتری به پرکننده داده شود ، ممکن است لب بیش از حد حجیم شود.

5) جلوی آینه بروید و آن را بررسی کنید.

ما به شما نمی گوییم هنگام تزریق به آینه نگاه کنید. زیرا برخی از بیماران ترجیح نمی دهند که روند تزریق را ببینند. هنگام خروج از کلینیک ، باید لب های خود را بررسی کنید.

بهترین بخش مراحل پرکردن لب ها این است که می توانید فوراً به نتایج دلخواه برسید. برای سنجش میزان پیشرفت می توانید فرآیند را متوقف کرده و روند تزریق را بررسی کنید. در پایان فرآیند ، می توانید ارزیابی های خود را با پزشک به اشتراک بگذارید تا به نتیجه مورد نظر برسید. این معاینات بخش مهمی از روند درمان می باشد. قبل از خروج از کلینیک ، می توان تقارن و حجم لب را اصلاح کرد.

نظرات خود را درباره پرکردن لب ها با ما به اشتراک بگذارید

آیا قبلا از فیلر لب استفاده کرده اید؟ چقدر راضی می باشید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

(منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست