ابدومینوپلاستی در هویزه - گروه جراحی زیبایی سهند

ابدومینوپلاستی در هویزه

چه افرادی می توانند از جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کنند؟ افرادی که از افتادگی پوست در ناحیه شکم رنج می برند ، گزینه مناسب برای انجام این جراحی می باشند. این جراحی به ویژه برای زنانی که چندین بار زایمان کرده اند و دچار افتادگی پوستی و ضعف عضلانی در شکم شده اند مفید است. بیمارانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند باید این عمل جراحی را به تعویق بیندازند. همچنین برای بانوانی که قصد زایمان دارند این جراحی به بعد از دوران زایمان موکول می شود.

جراحی ابدومینوپلاستی زیبایی و اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد. قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی ، باید به خوبی در مورد انتظارات خود فکر کنید و آنها را با جراح زیبایی خود در میان بگذارید.

 

آمادگی برای جراحی قبل از ابدومینوپلاستی چگونه است؟

 

در دوره آمادگی پیش از جراحی  ، جراح شما در خواست هایی از شما خواهد داشت. اگر سیگار می کشید ، باید 4 هفته قبل و 2 هفته بعد از جراحی سیگار نکشید. نباید به مدت طولانی زیر نور آفتاب بمانید. مصرف ویتامین E و آسپرین را متوقف کرده و از رژیم های غذایی سنگین قبل از عمل خودداری کنید. سرماخوردگی یا عفونت ممکن است باعث تاخیر در انجام عمل شود.

1 5

جراحی زیبایی شکم یا پیکر تراشی در هویزه چیست؟

 

جراحی زیبایی شکم یا پیکر تراشی در هویزه یک عمل جراحی است که در آن چربی اضافی و افتادگی بافت پوست در قسمت میانی و تحتانی شکم برداشته می شود و عضلات شکم سفت می شوند ، این روش درمانی برای درمان چاقی مناسب نیست.

قبل از این عمل جراحی افراد چاق باید تا آنجا که می توانند وزن خود را کاهش دهند. با استفاده از این جراحی ، ظاهر شکم به طرز چشمگیری بهبود می یابد ؛ اما جای زخم ناشی از جراحی دائمی است. تکنیک های متعددی توسط جراحان پلاستیک برای ابدومینوپلاستی در هویزه استفاده می شود. ابدومینوپلاستی در هویزه می تواند همراه با کانتورینگ بدن (جراحی زیبایی سینه ، لیپوساکشن و …) یا برخی از جراحی های دیگر (زیبایی رحم ، جراحی تخمدان و …) انجام شود.

3 5

جراحی ابدومینوپلاستی در کجا قابل انجام است؟

 

عمل جراحی ابدومینوپلاستی کامل یا جزئی در شرایط بیمارستانی قابل انجام است.

 

برنامه ریزی برای جراحی پیکر تراشی در هویزه چگونه انجام می شود؟

 

در اولین معاینه  وضعیت سلامت عمومی ، میزان توزیع چربی در شکم ، افتادگی و اضافه پوست شکم و کیفیت پوست معاینه می شود. در طول این معاینه باید اطلاعات دقیق و مفصلی در مورد بیماری هایی که داشته اید ، مشکلات فعلی سلامتی (دیابت و غیره) ، عادات خود (سیگار کشیدن ، الکل و غیره) و داروهای مورد استفاده (آسپرین ، آرامبخش و غیره) به پزشک بدهید.

مسئله دیگری که باید در طول این معاینه به پزشک خود اطلاع دهید این است که چرا می خواهید این جراحی را انجام دهید و انتظارات شما از این جراحی چیست. در نتیجه بررسی انتظارات ، ممکن است بیمار مناسب برای پیکر تراشی یا ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن به تنهایی برای شما کافی است. در طول این معاینه ، مدت بستری شدن در بیمارستان و مشکلات احتمالی که ممکن است بعد از عمل با آن روبرو شوید باید مورد بحث قرار گیرد.

 

نوع بیهوشی مورد انتخاب در جراحی ابدومینوپلاستی در هویزه

 

اکثر جراحان کشور ما بیهوشی عمومی را برای این عمل ترجیح می دهند. اما می توان از بی حسی موضعی به همراه مسکن و آرامبخش  استفاده کرد.

2 5

روش عمل ابدومینوپلاستی در هویزه چگونه است؟

 

ابدومینوپلاستی در هویزه نسبت به وسعت جراحی ممکن است 2 تا 5 ساعت به طول بینجامد. یک خط برش از طرف لگن به سمت باسن کشیده می شود و یک برش در اطراف ناف مورد نیاز است. در جراحی ابدومینوپلاستی جزئی ، خط برش کوتاه تر است و ممکن است محل ناف تغییر نکند. در طول عمل جراحی ، پوست شکم از ماهیچه های زیرین آن از کشاله ران به سطح دنده ها حرکت می کند.

اگر ضعف در عضلات شکم وجود داشته باشد ، این امکان وجود دارد که پوست اضافی شود. روش های انجام شده در مینی ابدومینوپلاستی در هویزه محدودتر است. پس از ابدومینوپلاستی در هویزه ، زخم با بخیه مخفی (داخل پوستی) بسته می شود و با پانسمان پوشانده می شود. برای جذب مایع اضافی که در ناحیه جمع آوری می شود ، می توان یک یا دو لوله زیر پوست قرار داد.

 

فهرست