جراحی ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی - گروه جراحی زیبایی سهند

ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی یکی از روش های درمانی است که برای افرادی که به دلایل مختلف دارای چربی اضافی در ناحیه شکم ، پوست اضافی ، افتادگی و مشکلات مشابه هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد. شلی و افتادگی در ناحیه شکم که در بیشتر مواقع به ویژه در خانم ها و در دوران پس از بارداری مشاهده می شود ، می تواند با کمک یک عمل ساده و به زیبایی انجام شود.

در ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی افتادگی پوست از بین می رود ، چربی اضافی برداشته می شود و شکم صاف می شود ، به ویژه ترک های زیر نافی برطرف می شود.

2 3

جراحی ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی چیست؟

ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی ، نوعی عمل جراحی پلاستیک است. این روش یکی از موثرترین روش ها در بین انواع جراحی است که در زمینه زیبایی شکم و شکم استفاده می شود. به ویژه پس از دوران بارداری ، ماهیچه ها و پوست در ناحیه شکم نمی توانند به حالت اولیه خود بازگردند. در نتیجه ، تغییر شکل هایی در شکم رخ می دهد و افتادگی قسمت شکم منجر به ظاهر نامناسب می شود.

میزان تغییر شکل در بارداری بسیار زیاد است و منجر به افزایش وزن بیش از حد می شود. پس از بارداری ، با شل شدن بافت همبند در دیواره شکم ، بیرون زدگی دیواره شکم ، ظاهر شدن نفخ ، ترک در شکم ، ظاهر نامطلوبی ایجاد می شود. غالباً نمی توان این تصویر را به طور کامل از بین برد و ظاهر قدیمی شکم را با روش هایی مانند ورزش و رژیم غذایی بازسازی کرد.

در ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی ، پوست شل و افتاده شکم بازیابی شده و چربی اضافی متمرکز در این ناحیه برداشته می شود و به فرد این امکان را می دهد که در مدت کوتاهی شکم صافی داشته باشد. مانند هر عمل دیگری ، عوارضی نیز وجود دارد که ممکن است بعد از جراحی ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی ایجاد شود.

خونریزی و عفونت یکی از مهمترین عوارض جانبی ابدومینوپلاستی است. به همین دلیل ، داروهای تجویز شده توسط پزشک باید بعد از عمل جراحی مورد استفاده قرار گیرند ، از حرکات ناگهانی اجتناب شود و پانسمان ها به طور مرتب تعویض شوند.

 

3 3

عمل جراحی ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی چگونه انجام می شود؟

در جراحی ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی ، ناحیه ای که پوست از آن گرفته می شود و سایر مسائل با توجه به معاینه دقیق و تصاویر رادیولوژیکی مورد بررسی پزشک قرار می گیرد. پوست افتاده و ترک خورده در ناحیه شکم به شکل خطی برداشته می شود که به طور کلی از ناحیه ای به نام سطح علامت سزارین به پهلو کشیده می شود و پوست بالای ناف به سمت پایین کشیده می شود.

اطراف ناف نیز بازسازی می شود تا بتوانیم آن را در موقعیت مناسب قرار دهیم. علاوه بر افتادگی و شل شدن ، اگر مشکل روغن کاری بیش از حد وجود داشته باشد ، چربی اضافی شکم با روشی به نام لیپوساکشن برداشته می شود. به لطف بخیه هایی که روی غشای دیواره شکم قرار می گیرد ، ماهیچه های شل شده شکم سفت می شود و مقاومت سابق خود را به دست می آورند.

برش های انتهای جراحی با بخیه های زیبایی بخیه زده می شوند تا از ایجاد اسکارهای ناخوشایند جلوگیری شود. بعد از عمل ، افتادگی شکم ، شلی و ترک خوردگی مشکلات پوستی ، به ویژه ناشی از بارداری یا افزایش وزن بیش از حد ، برطرف می شود. با این حال ، در صورت بارداری مجدد و زایمان پس از جراحی ، برخی از این مشکلات ممکن است دوباره رخ دهد.

4

عمل جراحی ابدومینوپلاستی در سهروردی شمالی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان جراحی شکم در افراد مختلف متفاوت است. عمل جراحی کامل شکم ، تقریباً 3-3.5 ساعت طول می کشد. میزان پوست اضافی در شکم ، چربی ، ناحیه شکم ، تکنیک بخیه مورد استفاده و وضعیت ماهیچه های شکم از جمله عواملی هستند که بر طول مدت عمل تأثیر می گذارند. این عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و باید در محیط بیمارستانی با شرایط و تجهیزات مناسب انجام شود.

 

 

 

فهرست