آماده سازی برای عمل افزایش حجم پستان - گروه جراحی زیبایی سهند

آماده سازی برای عمل افزایش حجم پستان

افزایش حجم پستان

تصمیم گیری درباره هر عمل جراحی زیبایی یک مسئله جدی است. افزایش حجم پستان یکی از روش های معروف در زمینه جراحی پللاستیک است ، چه برای اهداف ترمیمی یا زیبایی. با این حال ، هنگامی که در مورد این نوع جراحی تصمیم می گیرید ، عوامل مختلفی نیز باید در نظر گرفته شود. ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید آیا شما یک کاندیدای ایده آل هستید و قبل از انجام بزرگ شدن سینه چه کاری باید انجام دهید.

جراحی افزایش حجم سینه معمولاً پس از جراحی ماستکتومی انجام می شود. این یک روش زیبایی بسیار محبوب است. بسیاری از خانم ها این روش را به یک یا چند دلیل زیر انتخاب می کنند:

 

  • افزایش حجم سینه های شما
  • برای بهبود تقارن خطوط پستان و مفصل ران
  • افزایش اعتماد به نفس و زیبایی فرم بدن.

گذاشتن سلیکون یا پروتز سینه در سینه

کاشت سیلیکون و محلول نمک

بیمارانی که کاشت ژل سیلیکون یا محلول نمک را انتخاب می کنند. ایمپلنت های محلول نمکی به عنوان پوسته های خارجی در سیلیکون ایمپلنت می شود. ایمپلنت های سیلیکونی به عنوان پوسته های بیرونی سیلیکونی که با ژل سیلیکون پر شده اند استفاده می شوند. هر دو روش درمانی مزایا و معایب خود را دارند.

ایمپلنت های سیلیکونی معمولاً پس از قرارگیری توسط جراح پر می شوند. برش هایی که برای قرار گیری ایمپلنت محلول نمکی ایجاد می شود ، کمتر از کاشت های سیلیکونی می باشد. علاوه بر این ، ایمپلنت های نمکی در صورت پارگی و نشت ، ایمن تر می باشد ، زیرا بدن با خیال راحت می تواند محلول آب نمک را جذب کند.[منبع]

بسیاری از مردم بر این باورند که ایمپلنت های سیلیکونی طبیعی تر به نظر می رسند و کاشت سیلیکونی را در انتخاب می کنند. کاشت سیلیکون هزینه بالاتری نسبت به کاشت محلول نمکی دارد. از طرف دیگر ، وقتی پارگی در ایمپلنت های سیلیکون اتفاق می افتد ، معمولاً هیچ علائم مشخصی از خود نشان نمی دهند.

سلیکون در سینه زنان

اندازه و شکل کاشت

هنگام تصمیم گیری در مورد جراحی افزایش حجم پستان ، بسیار اهمیت دارد که اندازه کاشت مناسب خود را انتخاب کنید و ایمپلنت ها طبیعی به نظر برسند. با جراح خود صحبت کنید که کدام یک مطابق با آناتومی و ظاهر طبیعی مورد نظر شما طبیعی تر به نظر می رسد. شما می توانید اندازه های مختلف کاشت را امتحان کنید تا ببینید که فرم بدن شما چگونه تغییر می کند.

همچنین می توانید از جراح خود عکس هایی از قبل و بعد بیماران با نوع بدن مشابه شما را بخواهید تا در مورد نتایج ممکن تصمیم گیری کنید.

در نظر گرفتن شکل کاشت نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. دو گزینه اصلی در شکل افزایش حجم وجود دارد. گرد یا آناتومیک. بدیهی است که ایمپلنت های گرد شکل متقارن و دایره ای دارند. این ایمپلنت ها بسیار محبوب هستند زیرا اگر ایمپلنت در داخل حرکت کند ، شکل پستان تغییر نمی کند. کاشت آناتومیک در اصل فقط برای اهداف بازسازی طراحی شده است.

در سال های اخیر ، کاشت آناتومیک به محبوب ترین گزینه در جراحی افزایش حجم پستان تبدیل شده است. این کاشت ها هنگام پایین آمدن شکل منبسطی دارد و می تواند در داخل سینه جا به جا شود. کاشت آناتومیک همچنین می تواند باعث عدم تقارن شود. اگر این گزینه را انتخاب کردید ، حتما به یک جراح پلاستیک باتجربه مراجعه کنید.

در نظر گرفتن نوع سطح کاشت نیز مهم است. کاشت در سطوح صاف به احتمال زیاد حرکت بیشتری دارد ، اما کمتر پاره می شود و ماندگاری بیشتری دارد. از طرف دیگر ، کاشت های بافتی پوسته بیرونی ضخیم تری دارند و ممکن است احساس بهتری داشته به شما بدهد.

شما چی فکر می کنید؟

آیا اطلاعات مربوط به جراحی افزایش حجم پستان برای شما مفید بود؟ آیا نظر یا تجربه ای دارید که بخواهید در مورد این موضوع با ما به اشتراک بگذارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست